To nebuvo per visą aštuoniolikos „Auksinių svogūnų“ ceremonijų istoriją. Kiekvienais metais humoro šventės rengėjai suka galvas kurdami originalias, išskirtines nominacijas ryškiausiems politikos ir visuomenės veikėjams. O šįkart, patys nenujausdami, į pagalbą jiems atėjo Seimo nariai.

 

A. Valinskas

 

„Esame labai sujaudinti tokių gigantiškų politikų pastangų ir, žinoma, dėkingi, kad vienas iš jų netiesiogiai prisijungė prie mūsų kūrybinės grupės ir pasiūlė įvardinti „Metų idiotą“. Kas pretenduoja į šią nominaciją, kol kas negalime atskleisti, tačiau jau vien pavadinimas neabejotinai žada vieną didžiausių ceremonijos intrigų“, − teigia „Auksinių svogūnų“ prodiuseris ir vienas vedėjų Arūnas Valinskas.

 

Jis taip pat prasitaria, kad šioje humoro šventėje planuojamas dar vienas išskirtinis įvykis – vienas Svogūnas bus įteiktas dar iki apdovanojimų pradžios, a priori. Balandžio 1-ąją tiesioginiame TV3 eteryje taip pat bus apdovanota „Metų moteris“, „Metų sekso gigantas“, bus išrinktas „Metų tautinis kostiumas“, o Lietuva pirmą kartą bus parodyta tokia, kokia yra iš tiesų. Juk kaip teigia Valstybinis turizmo departamentas – „Real is beautiful“.

 

Muzikinius numerius ceremonijai kuria garsi režisierė, aktorė Lina Rastokaitė. O į intriguojančius siužetus scenoje įsitrauks gausus būrys populiarių dainininkų ir aktorių: Rytis Cicinas, Radžis, Aušra Štukytė, Violeta Mičiulienė, Vytautas Banevičius, Giedrius Arbačiauskas, grupė „Patruliai“ ir daugelis kitų.

 

Žiūrovai išvys po evakuacijos iš Seimo nuo viešumos užsidariusią Gretą Kildišienę – kam patikėtas parlamento pamatus sudrebinusios moters vaidmuo, „Auksinių svogūnų“ rengėjai slepia. Bus ekranizuota ir kita jausminga istorija – sužinosime, kas iš tiesų įvyko tarp Kęstučio Pūko ir kandidačių į jo padėjėjas.

 

„Auksiniai svogūnai“, kokių dar nebuvo – jau balandžio 1-ąją tiesiogiai per TV3!