„Pagaliau mes vėl galime būti tuo, kuo esame: Royalty (didybė) – aš, Style (stilius) – Viktorija, Pain (skausmas) – Dominykas. Mes RSP!“ – džiaugsmo neslepia repo grupės narė Ingrida Toleikytė, sugrįžus į grupę Viktorijai Vyšniauskaitei po balso stygų operacijos. Su tikrojo „x faktoriaus“ savininke Viktorija dviese scenoje likę Ingrida ir Dominykas Latvaitis bendravo viso gydymosi metu. Paaiškėjo, kad ne tuščiai puoselėjo viltį, kad ji sugrįš.

 

Vakar tiesioginiame TV3 eteryje skambėjo šeštasis „X Faktoriaus“ finalas. Projektą teko palikti Rūtos Ščiogolevaitės auklėtiniui Sauliui Šivičkui. Transliacijoje dėl plaučių uždegimo nepasirodė Samo mokinė Ugnė Valinčiūtė. „X Faktoriaus“ atstovai tikina, kad bus daroma viskas, kad jau ateinantį sekmadienį, sausio 27-ąją, Ugnė įžengtų į projekto sceną. Šou gerbėjų nuotaiką praskaidrino sugrįžusi V. Vyšniauskaitė. „Pagaliau jie ir vėl daro tūsą!“ – sausakimšoje salėje RSP gerbėjų komplimentų netrūko grupei.

 

Seksuali, charizmatiška, ekspresyvi – tokia yra Viktorija. Mergina tikina, kad „X Faktoriuje“ jaučiasi kaip namie. „Aš taip džiaugiuosi, taip džiaugiuosi grįžusi!“ – šypsodamasi sako ji. Per tą laiką, kol projektą stebėjo iš ligoninės palatos, išgyveno įvairių jausmų, tačiau svarbiausia, kad dabar –  viskas gerai. „RSP be manęs − ne RSP. Taip pat būtų, jei grupėje neliktų Ingridos ar Dominyko. Mačiau, kad jiems buvo gerai, bet dabar bus − fantastiškai. Nes tik mes trys – RSP!“ – žada aštrialiežuvė Viktorija.

 

Dominykas ir Ingrida džiaugiasi – RSP ir vėl tęs drauge pradėtą muzikinę kelionę. „Ir vėl scenoje darysime tūsą!“ – juokauja pastebimai atsigavę ir į sceną įsiveržę „X Faktoriaus“ teisėjo Sauliaus Prūsaičio auklėtiniai, vakar, per šeštąjį finalą, ant kojų pastatę sausakimšą projekto gerbėjų salę. Panašu, kad antrą sykį energingai pradėjus kovą, RSP grupei jau nebaisu niekas.

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ palieka vis po vieną dalyvį. Tiesioginėse TV3 transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius – Aleksandrą Metalnikovą, Saulius Prūsaitis muzikines grupes – RSP ir „4 Roses“, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus – Ugnę Valinčiūtę ir Giedrę Vokietytę, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus – Martyną Kavaliauską.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!