Dažnai tenka išgirsti, kad pinigai vadinami velnio pramanu, blogiu, įvairių svarstymų, kad reikėtų grįžti prie natūrinių mainų ir panašiai. Tačiau ar tokie žmonės prisimena, kaip dažnai pinigai naudojami kilniems tikslams: filantropijai, labdarai, vaikams auginti, seneliams prižiūrėti ar tiesiog būtiniausioms reikmėms? Feng Šui specialistai net siūlo pasikabinti keletą monetų prieškambaryje ar prie įėjimo, kad namų gyventojai klestėtų.

 

Pinigai yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Jie, kaip ir bet kas kitas, yra energijos šaltinis. Per daug rankų perėję pinigai, įsikrauna skirtingomis, teigiamomis ir neigiamomis energijomis. Sakoma, kad monetas reikia nuplauti, kad pasišalintų neigiama energija, o banknotus pakrauti teigiama energija, atliekant įvairius ritualus.

 

Ypač daug prietarų apie pinigus turi rusai. Pavyzdžiui, kai kurie pardavėjai ir taksi vairuotojai gali atsisakyti paimti pinigus iš mokėtojo rankų ir paprašyti pinigus padėti ant automobilio prietaisų skydelio arba specialaus padėklo. Taipgi jie stengiasi išvengti kito žmogaus neigiamos energijos, kuri perduodama su pinigais. Kai keleivis ar pirkėjas pasišalina, asmuo gali be baimės pasiimti pinigus, nes jie bus atsikratę įgytos energijos.