Duobutės skruostuose puošia ne tik moterų, bet ir vyrų veidus. Pasak legendos, šios duobutės reiškia, kad ką tik gimusį žmogų pabučiavo Kupidonas, o pagal kitą, kad jį globoja meilės deivė Venera… Daugelis tokių žmonių laikomi tikrais laimės kūdikiais. Teigiama, kad jiems sekasi viskas, ko tik jie imasi! Šis išskirtinis veido bruožas, kuriam neretai priskiriama magiška reikšmė, gali būti paveldimas. Duobutės, metams bėgant, gali išnykti arba atsirasti, net jei jų niekada anksčiau nebuvo!

 

"duobutės skruostuose"

Kokį poveikį žmogaus gyvenimui turi duobutės skruostuose? Žmogus, kurio veide nusišypsojus išryškėja duobutės, gali sulaukti sėkmės, užsiimant bet kokia veikla. Tokie asmenys iš kitų išsiskiria linksmumu ir pozityviu požiūriu į gyvenimą. Pagal kitą aiškinimą, duobutės skruostuose gali reikšti asmens seksualumą ir žavesį, patrauklumą priešingai lyčiai. Šie asmenys turi nepaaiškinamo žavesio ir yra labai nepriklausomi. Jeigu žmogus turi duobutes skruostuose, jis greičiausiai mėgsta prabangą ir pramogas. Kasdieniniame gyvenime, nepaisant savo aristokratiškos prigimties, jie yra labai dosnūs ir gali ateiti į pagalbą tada, kai jų labiausiai reikia. Šių žmonių fizionomija rodo, kad tiek vyrai, tiek moterys, turintys duobutes skruostuose turi polinkį į tuštybę ir autoritarizmą. Kai kuriais atvejais jie net gali būti despotiški. Stipriosios lyties atstovai, turintys duobutes skruostuose, neretai būna labai stipraus, tvirto charakterio. Jie tiki savo gebėjimais ir galimybėmis, mėgsta aktyvų laisvalaikį. Tikriausiai būtent dėl šios priežasties jie ir sulaukia sėkmės asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

 

Ryškesnė arba vienintelė duobutė ant kairiojo skruosto reiškia, kad žmogus yra laisvos ir nepriklausomos dvasios. Jam nesunku prisitaikyti prie greitai beiškeičiančio gyvenimo ritmo. Tokie asmenys neretai gali pasigirti labai lakia fantazija. Jie net yra linkę gyventi savo įsivaizduojamame pasaulyje.

 

Ryškesnė arba vienintelė duobutė ant dešiniojo skruosto reiškia, kad žmogus yra labai draugiškas, mėgstantis bendrauti bei temperamentingas. Jeigu ant dešiniojo skruosto žmogui besišypsant išryškėja net kelios duobutės, tai rodo, kad toks asmuo gali labai lengvai suderinti skirtingus darbus, pareigas visuomenėje ir šeimoje.

 

Mokslininkai aiškina, kad duobutės skruostuose atsiranda dėl genetinio defekto, dėl kurio pasikeičia specifinė skruostikaulių struktūra. Nėra būdų, kaip žmogus, be chirurgo įsikišimo, galėtų panaikinti šias duobutes. Kai kuriems žmonėms ryškios duobutės skruostuose taip nepatinka, kad jie net ryžtasi gultis po skalpeliu. Tačiau daugelis žavisi tokiu išskirtiniu savo išvaizdos bruožu. Tuo labiau, kad ir daugybė garsių bei charizmatiškų žmonių visame pasaulyje taip pat didžiuojasi turėdami duobutes skruostuose. Tai – modelis, „Victoria‘s Secret“ angelas Miranda Kerr, britų muzikos atlikėja Cheryl Cole, aktorė Jennifer Garner, aktorius Bradas Pittas, reperis Usheris, muzikos atlikėjas Bruno Mars ir dar daugelis kitų.

 

Daugelis žmonių, turinčių duobutes skruostuose, yra pozityvūs ir linksmi, o ne liūdni ir melancholiški. Jie yra geraširdžiai viliotojai. Flirtas yra neatsiejama kiekvienos jų dienos dalis.