Apie tai, kaip kurstyti meilės židinį pagal senovės kinų filosofinį meną fengšui, prirašyta daug. Dažniausiai į fengšui specialistus žmonės kreipiasi, norėdami padidinti savo pajamas ir pagerinti meilės santykius. Ieškantiems meilės rekomenduojama meilės ir vedybų zonoje padėti lotoso žiedą simbolizuojantį suvenyrą. Jis padės rasti tobulai tinkantį partnerį, o jau turintiems antrąsias puses padės išsaugoti šiltus jausmus vienas kitam ir sustiprins tarpusavio ryšį.

 

lotosas

Pirmiausiai reikia nustatyti, kurioje namų vietoje yra meilės sritis. Meilės ir vedybų zona yra pačiame tolimiausiame kampe nuo įėjimo pietvakarių pusėje. Šioje vietoje jokiu būdu negalima įrengti tualeto, virtuvės ar daiktų sandėlio, nes tai slopina sėkmę. Čia nerekomenduojama laikyti jokių šluotų, šluosčių. Rekomenduojama suaktyvinti pietvakarių pusę visuose namuose ir miegamajame ir juose padėti porelę burkuojančių paukščių, mandarininių ančių (amžinos meilės, ištikimybės ir nuolankumo simbolis), auksinių žuvelių arba įsimylėjėlius vaizduojantį paveikslą. Taip pat pietryčių pusėje laikyti kristalų, glotnių rutulių arba krištolinių lotoso žiedų. Interjere galima naudoti raudonos lavos lempas, kurios apšvies meilės simbolius. Ugnis suaktyvina žemę, todėl šviesa yra labai svarbi. Verta pakabinti žibintų, šviestuvų, kurie skleistų jaukią šviesą meilės ir vedybų zonoje. Vienas iš stipriausių laimingos santuokos simbolių – in ir jan žuvų simbolis. Jis padeda palaikyti harmoningus santykius ir suteikia energijos.

 

Kad meilės reikaluose sektųsi, labai svarbi lovos pastatymo vieta. Prieš lovą neturėtų būti ją atspindinčių veidrodžių. Nerekomenduojama miegoti po sijomis, nes jos slopina meilės energiją. Miegamajame negalima laikyti vandens, o televizorius, jei yra, turi būti atsuktas į priešingą pusę nei lova. Kompiuterių šiame kambaryje geriau nelaikyti.

 

Prieš lovą neturėtų būti lentynų. Lova turėtų būti pakankamai plati ir erdvi. Mylimieji būtinai turi miegoti ant vieno čiužinio. Abi lovos pusės turi būti lygios. Nė vienas lovos kraštas negali būti pristumtas prie pat sienos. Lovoje gulėti taip, kad galva būtų atsukta į gerąją kryptį (ilgaamžiškumo, meilės, sveikatos ir t. t.).

 

Namuose ir miegamajame galima pakabinti vyrų nuotraukų, norint pritraukti vyrišką či energiją. Norint pritraukti daugiau jan energijos, namuose šiaurės arba šiaurės rytų pusėje patariama laikyti didelę drakono skulptūrėlę. Būtina pasižymėti, kad drakono simbolis miegamajame kambaryje yra per stipri figūra, todėl jį geriau laikyti kituose kambariuose.

 

Pietryčių pusė priklauso žemės elementui, todėl čia tinkamiausi gelsvi, oranžiniai ir žemės atspalviai. Tačiau joje turėtų būti kuo mažiau rudos ir žalios spalvos, kurios slopina žemės elementą. Pietryčių zonoje netinka metalas ir jo gaminiai. Gėlių turėtų būti taip pat nedaug (galima pamerkti nedidelę puokštę narcizų, bijūnų ar chrizantemų).  Labiausiai tinka keramika, kristalai, akmenys. Raudoni žibintai su prie jų pritvirtintais dvigubos meilės simboliais taip pat gali padėti susirasti antrąją pusę. Miegamajame  galima laikyti mistinį mazgą, kuris padės sutvirtinti santykius su išrinktuoju.

 

Ant naktinio stalelio kartu gyvenančioms poroms, ypač toms, kurios svajoja susilaukti vaiko, pagal fengšui rekomenduojama laikyti Sacumos arba nefritinį kiaušinį, kuris simbolizuoja vaisingumą ir naują gyvenimą.

 

Dvigubos laimės hieroglifas gali tapti interjero detale, kuri suteiks meilės energijos ir padės rasti laimę. Ypač jei hieroglifas bus laikomas miegamojo kambario pietryčių pusėje.

 

Krištolas, ypač rožinis, labiausiai tinka žmonėms, kurie nori pagerinti savo meilės santykius arba susirasti antrąją pusę.

 

Fengšui simboliai iš tiesų gali padėti vienišiems žmonėms pritraukti meilę ir susirasti gyvenimo draugą, tačiau negali supažindinti su tobulu partneriu. Tą padaryti reikia pačiam žmogui.