Sakoma, kad patys kūrybingiausi, labiausiai išsilavinę žmonės daug labiau ir dažniau mėgaujasi seksu. Tarp jų dažniau pasitaiko įvairių iškrypimų. Tiesiog neįtikėtina, kiek daug istorinių asmenybių garsėjo neįprastais polinkiais…

  • Anglijos karaliui ir Airijos lordui Henrikui VIII įtikti buvo sunku. Jis vedė net 6 kartus. Visas savo žmonas jis pasiuntė myriop, nes nė viena iš jų nepagimdė berniuko, kuris galėtų paveldėti sostą.
  • Toks protingas ir išsilavinęs vyras kaip Ž. Ž. Ruso atrodo turėtų būti be nukrypimų. Tačiau jis pats autobiografijoje prisipažino, kad seksualiai susijaudina, kai jam pliaukšteli. Viskas prasidėjo nuo to, kai dar mokykloje kartą jam sudavė mokytoja.
  • Mahatma Gandis buvo dvasinis lyderis, viena iškiliausių Indijos asmenybių. Sulaukęs 37-erių metų jis prisiekė laikytis celibato, tačiau moterų kompanija mėgavosi iki 70 metų. M. Gandis tvirtino, kad miegodamas su jaunomis, nuogomis moterimis, stebėdamas jas šokančias striptizą ir mirkdamas kartu vonioje, jis patikrina savo pasišventimą celibatui.
  • Vienas iš Jungtinių Valstijų įkūrėjų Bendžaminas Franklinas neabejotinai buvo svarbi istorinė figūra. Tačiau garsėjo neįprastais seksualiniais polinkiais. Buvo kalbama, kad politikui labai patiko vyresnio amžiaus moterys su stambiomis krūtimis.
  • D. Britanijos premjeras Vinstonas Čerčilis turėjo keistų pomėgių: mėgo vaikščioti nuogas. Sklando legendos, kad bet kas, užėjęs į V. Čerčilio biurą, galėjo sutikti jį apsinuoginusį.
  • Anglų poetas lordas Džordžas Baironas – bene ryškiausias romantizmo atstovas, tačiau jis buvo ne tik romantikas, bet ir seksualinis maniakas. Poetas permiegojo su nesuskaičiuojama daugybe moterų, tarp jų ir savo pussesere. Be to, jis kolekcionavo savo meilužių gaktos plaukus.
  • Daugybė žymių ir talentingų žmonių turėjo pėdų fetišą. F. Skotas Ficdžeraldas, T. Hardis, V. Hugo, J. V. Gėtė, A. Puškinas, F. Dostojevskis – tik maža dalis tų, kuriuos seksualiai jaudino pėdos.
  • Nebyliojo kino žvaigždė Čarlis Čaplinas tariamai organizuodavo tokias siaubingas orgijas, kurių metu iki mirties prievartaudavo moteris. Sklando legendos, kad atrinkdamas naujas aktores filmams, Č. Čaplinas priversdavo jas išsirengti nuogai ir galiausiai apmėtydavo pyragais.