„Būdamas politiku labai mažai dėmesio skyriau šeimai. Todėl žmona mane ir paliko“, – šį pirmadienio vakarą 20.25 val. laidoje „Nuo… iki…“ prisipažins Seimo narys Petras Gražulis.

 

Politikas nė nebandys gintis – pradėjus dirbti Seime, šeima liko antroje, o gal ir trečioje vietoje. Jam nėra tekę dalyvauti savo vaikų ar žmonos gimtadieniuose, tėvų susirinkimuose ar lydėti vaikų į Rugsėjo 1-osios šventę. Netgi vaikų  nuotraukos, esančios politiko miegamajame – tik iš jų vaikystės.

 

Politikas aprodys ir savo namus – trijų kambarių butą Seimo viešbutyje, kuriame gyvena jau penktą kadenciją.

 

„Mano darbas, o ne šeima man visuomet buvo svarbiausias, todėl ir žmona neapsikentusi paliko. Be to, esu labai griežtas, kategoriškas, šiek tiek ciniškas, bet atlaidus. Tiesa, visada galvojau ir tebegalvoju, kad vyro žodis turi būti paskutinis“, – nė neslėpdamas sakys P. Gražulis.

 

Politikas pirmą kartą atsakys į nepatogiausius klausimus. Kaip atrodo  jo gyvenimas šeimoje? Ar iš tiesų, kaip žiniasklaidoje buvo užsiminusi jo žmona, viena skyrybų priežasčių gali būti kita moteris? Ir ar tiesa yra kalbos, kad skandalingi Seimo nario pasirodymai gali būti viešųjų ryšių kompanijos gerai surežisuoti, brangiai kainuojantys spektakliai vardan žiniasklaidos dėmesio ir populiarumo?

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. tik per LNK.