Šią vasarą prie altoriaus žengusi Patro Gražulio dukra Marija KK2 žurnalistams atskleis, kad Seimo narys savo dukroms yra siūlęs užsidaryti vienuolyne bei savo gyvenimą pašvęsti tikėjimui.

 

kk2 pora_800x1200

„Galėtų eiti į vienuolyną ir pasiaukoti dėl Dievo ir Tėvynės. Kilnus žingsnis būtų. Ne kiekvienas drįstų atsisakyti savo asmeninio gyvenimo vardan aukštesnių idealų, vardan tikėjimo, vardan Dievo“, – laidoje KK2 šį trečiadienio vakarą 19.30 val. kalbės P. Gražulis.

 

Petro Gražulio šeimoje Dievo tarnų – daugybė: „Mano tėvas ypatingai buvo religingas žmogus, tam labai daug dėmesio skyrė. Daug ką pasiėmiau aš iš savo tėvo“, – kalbės P. Gražulis.

 

Petro dukra atskleis, kad parlamentaras – taupus žmogus, todėl, sužinojęs apie Marijos vestuves, pasiūlė savo abejoms dukroms tuoktis tą pačią dieną, kad būtų pigiau.

 

„Tėtis sakė palaukti Gabrielės ir daryti bendras vestuves kartu su sese, kad pigiau būtų. Būčiau sutikusi, bet Gabrielė nelabai norėjo ir gal dar nelabai buvo pasiruošusi. Plius ji užsienyje gyvena, jai sunkiau, tai galiausiai nusprendėm kelti vestuves atskirai“, – laidoje pasakos Gražulio dukra Marija.

 

Petro Gražulio dukra Marija KK2 žurnalistams sakys, kad jos tėčiui buvo labai svarbu, kiek mergina mokėjo už savo suknią.

 

„Klausė, kiek kainavo suknelė ir pasakiau, kad daug ir tada tėtis nusistebėjo, kodėl tiek daug bei nustebo, kad dėl vienos dienos taip brangiai kainavo“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Petro Gražulio dukra.

 

Visą reportažą apie Petro Gražulio dukros Marijos vestuves žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.