„Sutikau net neskaitęs scenarijaus“, – apie filmavimąsi naujame LNK televizijos seriale „Rimti reikalai“ prisipažįsta  kriminalinių serialų žvaigždė Josif Baliukevič. Kuperio vaidmeniu kultiniame seriale „Pasmerkti“ išgarsėjęs aktorius neslepia – sulaukęs kompanijos „Urbs TV“ prodiuserio Andriaus Urbanavičiaus skambučio su pasiūlymu tapti naujo kriminalinio serialo pagrindiniu herojumi, jis teturėjo du klausimus: kas rašo scenarijų? Ir kas režisuos serialą? „Kai pasakė, kad scenaristas Edvinas Kalėda, o režisierius Džiugas Siaurusaitis – iškart sutikau. Ilgai tikrai nereikėjo galvoti“, – sako televizijos žiūrovų numylėtinis J. Baliukevič.

 

RR_J. Baliukevic filmavimas (Small)

 

„Josifas buvo tas aktorius, dėl kurio nei scenaristui, nei režisieriui, nei man klausimų nekilo. Kitų variantų mes net nesvarstėme“, – šypsosi kriminalinės dramos „Rimti reikalai“ prodiuseris A. Urbanavičius. J. Baliukevič prisipažįsta, kad jį nustebino garsiausių aktorių desantas, kurį pavyko surinkti serialo kūrėjams. „Labai džiaugiuosi, turėdamas galimybę dirbti su tiek talentingų žmonių, surinktų į vieną šutvę, gal todėl ir atmosfera aikštelėje labai gera. Bent jau kol kas“, – juokiasi J. Baliukevič.

 

RR_Josifas Baliukevic (Small)

 

Žinomam aktoriui seriale „Rimti reikalai“ atiteko pagrindinis vaidmuo, jis įkūnys po penkerių kalėjimo metų į laisvę paleistą nusikaltėlį Hardą, kurį iš karto atsiduria kruvinų įvykių epicentre. Nusikaltėlių gauja, kuriai jis priklausė, skyla, prasideda nuožmi kova dėl mafijos boso kėdės. Paklaustas apie ką, jo nuomone, bus naujas kriminalinis serialas, J. Baliukevič nepasimeta: „Apie mus visus. Apie žmones, gyvenimus, likimus, klaidas, meilę, žiaurumą, išdavystę, kvailumą, atsakomybę….“. Tačiau Josifas išlieka paslaptingas paprašius apibūdinti jo įkūnijamą Hardą: „Koks yra mano kuriamas personažas, aš papasakosiu man priimtinu būdu – naujajame LNK sezone, seriale „Rimti reikalai“.

 

RR_Josifas Baliukevic 2 (Small)

 

Nors kriminalinė drama „Rimti reikalai“ TV ekranus pasieks rudenį, nekantriausi žiūrovai jau dabar gali jungtis prie LNK GO, LNK TV ir „Rimti reikalai“ Facebook paskyrų, kur turės galimybę pirmieji susipažinti su serialo herojais, pamatyti filmavimo aikštelės užkulisius ir dar niekur neviešintus kadrus.

 

RR_Josifas Baliukevic3 (Small)