Dar vasarą amžiną meilę vienas kitam prisiekę socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel ir jos mylimasis, verslininkas Laurynas Suodaitis šiandien atrodo kaip niekad laimingi. Tiesa, po vestuvių jie pabėgo ne į saldų medaus mėnesį – susirgo ir grįžo į įprastą gyvenimą.

 

Viktorija S

„Po vedybų niekas drastiškai nepasikeitė, kadangi jau prieš tai gyvenome kartu ir buitis jau buvo. Mes iškart pradėjome tokį labai šeimyninį gyvenimą, kadangi aš turiu vaiką, todėl nori nenori rutina sugrįžo. O dar ir kelionę teko nukelti, nes susirgome. Tačiau ir povestuvinė kelionė gavosi ne standartinė, nes keliavome su vaiku”, – gyvenimu po vedybų dalinsis Viktorija.

 

Praėjus daugiau nei trims mėnesiams V. Siegel dar negali atsidžiaugti nauju statusu, apie kurį svajojo ilgus metus. O vestuvinis žiedas, anot jos, yra pagrindinis simbolis, be kurio ji negali išeiti iš namų. „Kadangi prieš miegą visada nusiimu žiedą, tai, ryte būtinai turiu jį užsimauti atgal. Nes jeigu kur nors išeinu be žiedo, jaučiuosi kaip nuoga. Man kaip moteriai labai malonus naujas statusas. Aš nebe draugė, nebe sužadėtinė ar sugyventinė, aš – žmona“, – šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ kalbės V. Siegel.

 

Dienraščių portalai, žurnalų viršeliai ir socialiniai tinklai apie judviejų vestuves mirgėjo ne be reikalo. Pora nusprendė neslėpti savo šventės nuo gerbėjų ir žurnalistų, kadangi manė, jog tai bus neišvengiama. „Mes supratome, kad nuo to nepabėgsime. Žinoma, jei vestuvių ceremoniją būtume organizavę negyvenamoje saloje, tada būtų buvę kitaip ir žurnalistai nebūtų dalyvavę“, – kalbės Viktorija.

 

„Nedarėme tuščios dramos ir Holivudų nevaidinome. Tikrai žinojome, kad taip bus ir numojome ranka“, – savo žmonai pritars L. Suodaitis.

 

Vestuvės vyko pagal stačiatikių tikėjimą Vilniaus Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje. Ir nors Laurynas yra katalikas, šį kartą jis ryžosi išpildyti savo mylimosios norą, tačiau nė neįtarė, kad ceremonijos metu lauks kuriozinė situacija, kurios jis negali pamiršti iki šiol. „Ceremonijos metu lemtingo žodžio „taip“ mes netarėme. Čia viskas kitaip nei pas katalikus. Aš išvis nelabai nesupratau, ką ten kalba tose mišiose. Neišvengėme ir juokingos situacijos. Popas davė taurę vyno ir kažką pasakė, o aš nesupratęs ją visą išgėriau, nors turėjau palikti ir Viktorijai“, – juoko neslėps sutuoktiniai.

 

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidos „Šeškinės 20“ vedėjai D. Siaurusaitis ir G. Savickas jaunavedžiams paruošė didelę staigmeną – lietuviškas vestuves! Su jaunosios veliumu, jaunikio peteliške ir tradiciniais vestuvių žaidimais. Nepraleiskite!