Psichologiniai testai gali parodyti, ar žmogus yra atsparus pokyčiams, pagal tai, kokią geometrinę formą pasirenka. Aiškinama, kad taip gali būti dėlto, kad tokie dalykai kaip stabilumas ir pokyčiai kelia asociacijų su geometrinėmis formomis, todėl mes esame linkę pasirinkti formas, kurios atitinka mūsų asmenybę. Norint atlikti testą, viskas, ko reikia – tai daug negalvojant išsirinkti vieną trikampį iš penkių. Pasirinkimas padės šiek tiek labiau pažinti save.

 

Testas: pasirinkite trikampį ir pasakysime, kas jūs esate!

 

Visų pirma išsirinkite 1 iš 5 trikampių:

 

trikampiai

 

Dabar skaitykite rezultatus!

 

Rezultatai:

 

1: šio tipo asmenys yra orientuoti į tikslų galvojimą ir siekimą, yra ryžtingi ir atkaklūs. Geriausia asmeninė savybė yra pasišventimas tikslui. Kiti žmonės apie jus atsiliepia kaip apie per didelį perfekcionistą, mėgėją laikytis taisyklių, bet jūs pats žinote, kad geriausias būdas, ką nors daryti, tai daryti tinkamai nuo pačios pradžios. Žmonės žino, kad jumis galima pasitikėti, nes jūs tikrai nieko nenuvilsite. Štai kodėl šį trikampį pasirinkę asmenys dažnai būna labai sėkmingi.

 

2: jūs esate labai nuoširdus ir nebijote to parodyti. Jūs niekada neapsimetinėjate, esantys geresni. Tiesa ir teisingumas jums yra didžiausia vertybė, todėl jūs visada stengiatės būti kuo įmanoma labiau sąžiningas. Į gyvenimą žvelgiate tiesiai ir nuoširdžiai, turite pozityvų požiūrį į daugelį dalykų. Štai kodėl žmonės dažnai klausia jūsų patarimo, nuomonės. Jūs turite teisingo, nuoširdaus ir paslaugaus žmogaus reputaciją.

 

3: jūs vadovaujatės gyvenime racionaliu ir logišku mąstymu, esate labai intelektualus. Kiekvieną sprendimą strateguojate ir visada viską detaliai suplanuojate. Esate metodiški ir pasitikite savo įgūdžiais bei gabumais. Draugai kartais mėgsta pajuokauti, sakydami, kad atrodote kaip moksliukas(-ė), bet taip pat jie žino, kad esate ir labai rūpestingas, mylintis ir visada pasiruošęs duoti geriausią, išmintingiausią patarimą.

 

4: viską, ką darote, darote aistringai ir su užsidegimu. Sugalvoję tikslą skiriate jam visas savo jėgas ir laiką, atiduodate visą save. Šio tipo asmenys pasitiki savimi, žino, ko yra verti. Jie neleidžia niekam įsiterpti tarp jų ir kaip nors kliudyti, pasiekti trokštamą tikslą. Kai kurie žmonės gali tvirtinti, kad jūs esate per daug įsitempęs, bet pasitenkinimo jausmas, užplūstantis gerai atlikus darbą ir pasiekus tikslą, yra neįkainojamas, todėl, ar verta kreipti dėmesį į tokius aplinkinių žodžius? Jie vis tiek greičiausiai jums pavydi.

 

5: jūs esate žmonių asmuo, t. y. jums labai patinka būti tarp žmonių, su jais bendrauti, jūs esate ekstravertas. Jūs galite pradėti pokalbį su bet kuo ir dėmesingai klausytis, ką jis nori ir turi pasakyti. Jūsų šeima ir draugai jums yra pačios didžiausios ir brangiausios likimo dovanos, todėl stengiatės juos branginti kiekvieną dieną. Kadangi jūs esate geras klausytojas, jie nedvejodami kreipiasi į jus, kai nori būti išklausyti ir išgirsti.