Pasaulinės legendos Ray‘aus Charles’o dukrą, dainininkę Sheilą, taip sužavėjo „LiZa Svajos“ kūryba ir stilius, kad prekės ženklo įkūrėja L. Zaveckienė tapo asmenine dainininkės dizainere Lietuvoje. Dainininkė su dizainere susipažino prieš pat Klaipėdos prekybos centre vykusią parodą „Mados džiazas“. Gegužės paskutinę dieną per parodos atidarymą Sheila ne tik dainavo, bet ir pristatė specialiai jai šiam pasirodymui Linos Zaveckienės kurtus drabužius.

 

DSC_9284

 

„Negaliu patikėti, kad viskas nuo pat pradžių vyko labai sklandžiai ir mano kurti drabužiai sužavėjo pasaulinio lygio žvaigždę. Neslėpsiu, per pirmus matavimus labai jaudinausi. Sheilos figūra ypatinga, todėl norint, kad ji gerai atrodytų scenoje, reikėjo pasistengti. Be to, kurdama sceninį Sheilos kostiumą norėjau išlikti ištikima savo stiliui ir spalvoms. Todėl ilgai nemąsčiusi, juolab, kad tam ir laiko daug neturėjau, beveik per naktį su „LiZa svajos“ komanda pasiuvome jai tamsiai mėlyną, medvilnės veliūro suknelę „transformerę“, puoštą ryškiomis detalėmis,“ – pasakojo Lina Zaveckienė.

 

DSC_9265

Visada preciziškai į savo darbą žiūrinti dizainerė dainininkei pasiuvo ne tik suknelę, bet ir dar tris skirtingus kostiumus. „Norėjau, kad Sheila būtų patenkinta drabužiu, kurį demonstruos, ir jei nepatiks vienas, gal tiks kitas. Juk moterims smagu, kai turi iš ko rinktis,“ – šypsojosi L. Zaveckienė.

 

Dizainerė buvo maloniai nustebinta, kad absoliučiai visi jos kurti ir pasiūlyti drabužiai žvaigždei taip patiko, kad ji visus juos pasiliko ir pažadėjo dėvėti.

 

„Viskas nepaprastai nuostabu! Tai, ką tu sukūrei, yra elegantiška, patogu ir svarbiausia, maloniai priglunda prie kūno. Su didžiausiu džiaugsmu ir ateityje dėvėsiu tavo drabužius,“ – Linai sakė  pasaulinės džiazo legendos Ray‘aus Charles’o dukra Sheila.

 

Dizainerė su dainininke sutarė bendradarbiauti ir ateityje.

 

Per parodos „Mados džiazas“ atidarymą ne tik džiazo žvaigždė, bet ir kiti modeliai demonstravo L. Zaveckienės drabužius. Iš viso dizainerė pristatė keturiasdešimt skirtingų savo kūrybos modelių, skirtų vaikams ir moterims.

Nuotraukos – organizatorių

DSC_8601

DSC_8885DSC_8882

DSC_9077DSC_9120

DSC_8507DSC_8561DSC_8862DSC_8923