Visada svajojote apie trumpų plaukų šukuoseną, bet nesiryžtate išmėginti? Galbūt dabar atėjo metas didiesiems pokyčiams! Net jeigu ilgi plaukai labai gražūs ir sveiki, kartais norisi pasikeisti. Sakoma, kad kai moteris nusprendžia pakeisti šukuoseną, ji pakeičia ir gyvenimą. Plaukų kirpimas ir dažymas – greičiausias būdas atrodyti kitaip. Pakeitus šukuoseną, gali net atsirasti asmenybės pokyčių!

 

8 dalykai, kurie pasikeičia nusikirpus plaukus:

 

plaukai

 
  • Atjaunėsite. Pokyčiai yra sveikintini, net jei jie įvyksta po 25-erių metų. Kirpti plaukus trumpai dažniausiai rekomenduojama toms moterims, kurių plaukai yra silpni ir ploni. Trumpų plaukų šukuosena tokiu atveju gali suteikti daugiau apimties, padėti sukurti sveikesnių plaukų vaizdą. Tačiau jeigu plaukai sveiki ir gražūs, kirpėjai nenoriai kerpa tokius plaukus ir bando atkalbėti drastiškiems pokyčiams pasiryžusias klientes. Kad ir kokie gražūs ir sveiki būtų plaukai, jie gali netikti prie moters gyvenimo būdo ir stiliaus. Be to, ta pati ilgų plaukų šukuosena po daugelio metų gali pabosti.
 
  • Galite atrodyti aukštesnė. Trumpaplaukės moterys optiškai atrodo aukštesnės. Trumpų plaukų šukuosena, atidengianti kaklą ir pečius, skatina išsitiesti, stebėti savo laikyseną. Dar ir dėlto trumpaplaukės atrodo aukštesnės.
 
  • Gali padėti atskleisti naujas asmenybės puses. Pašiaušta trumpų plaukų šukuosena atrodo labai valiūkiškai. Tokia moteris atrodo energinga savo gyvenimo šeimininkė. Ji turi daug entuziazmo, trykšta gyvybingumu ir jaunatviška energija.
 
  • Gali net sumažėti raukšlių. Ilgi, krentantys į akis plaukai priverčia raukytis, dėlto formuojasi raukšlės. Tvarkinga trumpų plaukų šukuosena neskatina raukytis, veido raumenys yra labiau atsipalaidavę. Be to, tokia šukuosena yra labai patogi.
 
  • Tapsite stiliaus ikona. Trumpą plaukų kirpimą pasirinkusios moterys atrodo drąsios, žavios ir labai elegantiškos. Jos sulaukia daug komplimentų iš kitų moterų ir įkvepia keistis ir jas. Mitas, kad trumpaplaukės nepatinka vyrams. Jie tikrai negalėtų atsilaikyti prieš žavios ir pasitikinčios savimi trumpaplaukės gražuolės kerus!
 
  • Teks dažniau lankytis grožio salone. Norint, kad plaukai visada atrodytų gerai, reikės kur kas dažniau lankytis pas kirpėją negu tada, kai plaukai buvo ilgi. Nusikirpusios plaukus labai trumpai, mažiau laiko praleisite rytą prie veidrodžio, bet kur kas dažniau lankysitės kirpykloje.
 
  • Ryto rutina sutrumpės per pusę. Ilgaplaukės daug brangaus laiko sugaišta plaukus trinkdamos, džiovindavos ir šukuodamos. Trumpus plaukus prižiūrėti paprasčiau: jie greičiau džiūsta, o jeigu plaukų kirpimas profesionalus, tai kiekvieną rytą sugaišite visai nedaug laiko šukuodamos plaukus.
 
  • Bus galima sutaupyti pinigų šampūnui. Akivaizdu: trumpiems plaukams ištrinkti reikia kur kas mažiau šampūno. Dėlto to paties buteliuko užteks kur kas ilgesniam laikui arba bus galima įsigyti brangesnį ir kokybiškesnį šampūną už sutaupytus pinigus. Kitų plaukų priežiūros ir formavimo priemonių taip pat reikės mažiau negu ilgaplaukėms.