Antrus metus iš eilės vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, kartu su Vaikų ligoninės paramos fondu, mini Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Jūsų gerumo dėka, praėjusį rudenį prie Santaros (Santariškių) klinikų buvo pastatyta vaikų žaidimų aikštelė. Šiais metais paramos projektas išsiplėtė, o kartu su projektu užaugo ir jo tikslas: įrengti daugiafunkcinį vaikų neurodiagnostikos ir neuropsichologinių tyrimų kambarį Vaikų ligoninės neurologijos skyriuje.

 

DSC_9479

 

Pakalbinome Vaikų ligoninės paramos fondo direktorę Olgą Zimanaitę: ,,Norėčiau padėkoti „Šatrijos“ vaikų ir jaunimo klubui už puikų norą ir entuziazmą prisidėti. Daugiafunkcinis diagnostikos kambarys reikalingas atlikti tyrimus vaikams, sergantiems epilepsija, miego sutrikimais ir įvairiais raidos sutrikimais. Aišku, tokiems ligoniams reikalinga ne tik palata, gydytojas, bet ir papildomos priemonės, pagerinančios tėvų ir vaikų mokymą, kaip jiems toliau gyventi su diagnozuotomis ligomis. Šiame daugiafunkciniame kambaryje bus epilepsijos, miego sutrikimų mokyklėlės. Sudėtingesnės įrangos turime, tačiau kartais pritrūksta kasdieniniam darbui ir mokymams skirtų  priemonių – jutimų sutrikimų diagnostikos rinkinio, video diagnostinio rinkinio,  Miuncheno testų rinkinio. Mes tikimės, kad žmonės atvers savo širdis ir padės mums surinkti lėšas, padėsiančias mūsų vaikams greičiau sveikti.“

 

DSC_9518

 

„Džiaugiamės klubo vaikais, kurie aktyviai prisideda prie projekto bei dalinasi savo darbeliais dėl gražaus tikslo. Organizuojant tokias iniciatyvas pagrindinis tikslas yra skatinti dalintis ir suprasti pagalbos kitiems svarbą“, – sako klubo direktorė Elvyra Vidžiūnaitė. Kviečiame prisidėti ir Jus! Specialias aukų dėžutes galite rasti renginių vietose.

 

???????????????????????????????

 

Gegužės 31-ą dieną Vilniečius ir miesto svečius kviečiame į Rotušės aikštę, kur  kartu sieksime pagerinti Lietuvos masiškiausio fotografuojančių žmonių susibūrimo rekordą bei su žymiu choreografu Pauliumi Šinkūnu išmoksime specialiai šiai progai sukurtą šokį. Paramos projektą užbaigsime koncertu Birželio 1-ą dieną „Vasaros terasoje“ ir kartu su Baltuoju Kiru, Sisters on Wire, Cosmic Apple Tomorrow Inshallah bei Sasha Song švęsime Tarpautinę vaikų gynimo dieną.

 

???????????????????????????????

 

Apie Vilniaus vaikų ir jaunimo klubą „Šatrija“

 

Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“ – neformaliojo ugdymo įstaiga, siūlanti įvairias veiklas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Mokslo metais vaikai kviečiami lankyti įvairius būrelius ir užsiėmimus. O vasarą gali ilsėtis ir pramogauti įvairiose stovyklose, projektuose dalyvaujantys jaunuoliai turi galimybę stovyklauti užsienyje. Kasmet su klubo veikla galima susipažinti miesto ir šalies renginiuose: konkursuose, festivaliuose ir koncertuose.

 

Screen Shot 2017-05-29 at 17.19.53

 

Apie Vaikų ligoninės paramos fondą

 

Fondo tikslas – remti ir prisidėti prie Vaikų ligoninės gerinimo. Skatinti visuomenę tiesiogiai ir netiesiogiai prisidėti prie vaikų gydymo, teikti pagalbą vaikams, sergantiems retomis, sunkiai gydomomis ligomis.

 

 

Screen Shot 2017-05-29 at 17.20.08

 

05.17 – Vaikų darbų parodos atidarymas galerijoje ,,Arka“

 

05.24 – Šokio ir sporto kolektyvų pasirodymai Vasaros terasoje

 

05.25 – Vaikų darbų parodos atidarymas Užupio menų inkubatoriuje

 

05.26 -  Vaikų darbų parodos atidarymas „Marijos ir Jurgio Šlapelių namuose – muziejuje“

 

05.31 – 12:30 – Sulėktuvės arba Flash Mobas su Pauliumi Šinkūnu Vilniaus Rotušės aikštėje

 

05.31 – Muzikos vakaras su Zulu klube „Paviljonas“

 

06.01 – 15:00 – Kūrybinės dirbtuvės vaikams Vilniaus Katedros aikštėje

 

06.01 – 19:00- Baigiamasis paramos projekto koncertas „Vasaros terasoje“ (Mokytojų namų kiemelyje). Koncerte pasirodo: Baltasis Kiras, Sisters on Wire, Cosmic Apple, Tomorrow Inshallah, Sasha Song.

 

Daugiau informacijos:

www.satrijosklubas.lt

https://www.facebook.com/events/1901335996784520/?fref=ts