Kaunietės išskirtinių papuošalų kūrėjos, prabangiausiuose vakarėliuose itin dažnai matomos stilingosios ponios Natalijos Martinavičienės gimtadienio rytas paprastai išaušta šiltas ir saulėtas. Šiais metais gamta šviesiaplaukei šilumos pagailėjo, užtat prieš 39-ąjį gimtadienį dovanojo pačią gražiausią pavasario šventę – Velykas, o „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Muzikinis gimtadienis“ studijoje – nepaprastą folkroko grupės „Žalvarinis“ ir televizijos šou „Lietuvos balsas“ nugalėtojos Kotrynos Juodzevičiūtės koncertą.

 

LR_TV_MG_Laidos vedejai

 

„Mūsų studijoje per Velykas susitinka tradicija ir atgimimas. „Žalvarinis“ švenčia penkioliktus metus, o Kotryna dar tik pradeda savo kelią į didžiąją sceną, ji yra nauja jėga, tarsi svajonės išsipildymas“, – gražių žodžių Natalijos Martinavičienės gimtadienio dalyviams negailėjo nuolatinė komisijos viešnia Livija Gradauskienė. Natalija irgi džiaugėsi: „Tokių originalių atlikėjų savo gimtadienio šventėje nesitikėjau.“

 

Paprastai per gimtadienį Natalija išvyksta iš Lietuvos. Sako ypač mėgstanti keliauti, užtat kelionė jai – pati geriausia dovana. „Dažniausiai per mano gimtadienį keliaujame su visa šeima“, – sako.

 

Jei nepavyksta ištrūkti, Natalija gimimo dieną švenčia mažame draugų ir artimųjų būryje, dažniausiai namie. Pati gimtadienio torto nekepa – laukia, kad jį ant stalo padėtų vyras Sigitas.

 

LR_TV_MG_NMartinaviciene

 

Gražioji papuošalų kūrėja dievina staigmenas. O jų per gimtadienį, sako, būna visada: geras koncertas, romantiška vakarienė jaukiame restorane, gėlių puokštė ar koks gražus daiktas. „Lepina mane, lepina…“ – prisipažįsta ir išduoda, kad labai mėgsta pasidžiaugti savo diena. „Noriu, kad gimtadienis pirmiausia būtų šventė man, o ne kitiems“, – juokiasi.

 

Kodėl komisijos narys Marijus Berenis ir „Žalvarinio“ gitaristas Robertas keičiasi kačiukų nuotraukomis? Kokių spalvų kiaušiniais puošia savo stalą laidos vedėja Edita Užaitė? Kodėl Livija gavo Velykų Karalienės vardą? Kiek šimtų metų skaičiuoja grupės „Žalvarinis“ dainos? Tradicijų ir švelnumo kupinas „Muzikinis gimtadienis“ jau šį penktadienį 20.25 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.25 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.