Pakelianti liemenėlė – vienas populiariausių liemenėlių modelių. Ši liemenėlė specialiai sukurta, kad pakeltų krūtinę, suteiktų jai gražesnę formą, sukurtų lieknesnį siluetą ir pailgintų liemenį. Jeigu dar nesate apsisprendusios, ar verta įsigyti tokio modelio liemenėlę, visų pirma įvertinkite jų privalumus ir trūkumus. Tinkamai parinkta pakelianti liemenėlė gali išspręsti skirtingų kūno sudėjimų moterų problemas, ne tik tokios, kaip noras turėti pilnesnę krūtinę. Apie pakeliančias liemenėles sklando daug mitų.

 

liemenėlės

Mitas, kad pakeliančios liemenėlės tinka tik mažoms krūtims. Visiškai netiesa, nes didelė krūtinė taip pat gali atrodyti dailiai su pakeliančia liemenėle. Tokia liemenėlė ne tik pakelia krūtinę, bet ir pagražina bendrą iškirptės vaizdą. Jos gali sumažinti krūtinės plotą ir taip sukuria didesnio biusto įspūdį.

 

Mitas, kad pakeliančios liemenėlės sukuria nenatūralų vaizdą. Daugelis liemenėlių yra tarpinis variantas tarp patogumo ir seksualumo. Pasirinkus tinkamą liemenėlę, vaizdas tikrai nebus per daug dramatiškas ar vulgarus. Svarbiausia pasirinkti tinkamą dydį ir stilių, kuris labiausiai tinka jūsų kūnui. Tuomet pakelianti liemenėlė sukurs natūralų įspūdį ir išryškins jūsų kūno linijas.

 

Pakeliančios liemenėlės padeda prilaikyti didelę krūtinę. Kadangi į pakeliančių liemenėlių kaušelius dedamas papildomas medžiagos sluoksnis, todėl jos labiau prilaiko krūtinę negu įprastos liemenėlės. Tai reiškia, kad tai gali būti puikus pasirinkimas moterims, turinčioms didesnę krūtinę ir kurioms reikia daugiau prilaikymo. Labai dažnai moterys vengia tokių liemenėlių, nes nenori, kad krūtinė atrodytų dar didesnė negu jau yra.

 

Mitas, kad visos pakeliančios liemenėlės yra vienodos. Pakeliančių liemenėlių yra labai įvairių, todėl kiekviena gali rasti tokią, kurios modelis, sukirpimas tiktų konkrečiai jai. Galima rinktis iš gundančių, nėriniuotų liemenėlių ir elegantiškų, pasiūtų iš glotnaus mikropluošto.

 

Pakeliančios liemenėlės gali sukelti kaklo ir pečių skausmą. Jeigu liemenėlė sukelia kaklo arba pečių skausmą, vadinasi, nešiojate netinkamo dydžio liemenėlę. Nepatogi, veržianti ar smunkanti liemenėlė gali sukelti įvairių fizinių skausmų.

 

Pakeliančios liemenėlės tinka tik vakarėliams ir ypatingoms progoms. Jums nereikia pakvietimo į vakarėlį, kad atrodytumėte gundančiai! Jei norisi dėvėti pakeliančią liemenėlę, ją ir dėvėkite. Svarbiausia nepamiršti, kad tokios liemenėlės gali būti nešiojamos nebūtinai norint sukurti itin seksualų įvaizdį. Paprasčiausiai jos padeda formuoti figūrą ir labiau pasitikėti savimi.

 

Liemenėlės, ypač pakeliančios, gali padidinti krūties vėžio riziką. Moterys, kurios segi liemenėlę kasdien, 24 valandas per parą, turi net 125 kartais didesnę riziką susirgti krūties vėžiu negu tos, kurios apskritai nenešioja liemenėlės. Dėvint liemenėlę šiek tiek pakyla krūties audinių temperatūra ir hormono prolaktino lygis. Manoma, kad tai gali sukelti vėžį.

 

3 pagrindinės taisyklės apie pakeliančių liemenėlių dėvėjimą:

 
  • Įsigyti idealiai tinkančią, gero dydžio liemenėlę.
  • Reikėtų turėti bent 3 liemenėles, kurias rekomenduojama keisti kasdien.
  • Liemenėlė turi būti patogi. Su ja reikėtų jaustis gerai.