Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. TV3 eteryje – iki ašarų pralinksminantis parodijų šou „Pakartok!“ Aktoriai Rasa Marazaitė, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Vitalijus Cololo, Ramūnas Šimukauskas ir Kirilas Glušajevas šįkart įsijaus į mados pasaulio atstovų, filmų herojų ir muzikos žvaigždžių parodijas.

 

R. Marazaitė taps stiliste, laidų vedėja, aktyviai socialiniuose tinkluose besireiškiančia Agne Jagelavičiūte. „Brangūs žmonės, jei jūs nemokate nieko dirbti, nebūtinai reikia būti stilistais! – dėstys į naują vaidmenį įsijautusi aktorė, ir pridės: – Nėra čia žmonių stilingų Lietuvoj. Beveik. Tik Juozas… ir aš.“

 

Pasak R. Marazaitės, ši jos herojė – „Faina moteris, tik biškį bachūriška.“TV3_Pakartok_Parodijos

 

Garsiausio šalies dizainerio Juozo Statkevičiaus parodiją šįvakar kurs K. Glušajevas. Kirilui teko vaidinti spektakliuose, kuriems kostiumus kūrė šis dizaineris, bet kaip aktoriui pavyks įsijausti į S. Statkevičiaus asmenybę?

 

Kirilas žada, kad nemėgdžios žinomo žmogaus kalbos manieros: „Tai padaryti – lengviausia. Aš sieksiu atskleisti Juozo asmenybės esmę – jo energiją, gebėjimą improvizuoti, žvilgsnio žvitrumą.“

 

Bene labiausiai šįvakar „Pakartok!“ laidoje nustebs A. Štukytė, kuriai atiteks aktoriaus Mindaugo Papinigio filmuose „Zero“ kurto Vovos vaidmens parodija. „Čia nesumaišyta? Čia tikrai man?“ – stebėsis aktorė, pamačiusi savo užduotį. „Jis – mano draugas, aš praktiškai pas jį gyvenu!“ – sakys prapliupdama juokais Aušra.

 

Šiai parodijos užduočiai įgyvendinti aktorei teks pasimokyti… keiktis. Nieko nelaukus Aušra ims vieno po kito mokintis necenzūrinių žodelių ir prisipažins: „Mano santykis su keiksmažodžiais toks… nekoks.“

 

TV3 žiūrovai šįvakar išvys ir R. Šimukauską-Tadą Blindą, estrados princu Ryčiu Cicinu tapusį Cololo ir R. Rudoką-Alaną Chošnau.

 

„Aš nė vienos jo dainos nežinau“, – ruošdamasis pasirodymui prisipažins R. Rudokas. Kaip jam pavyks išmokti dainuoti Alano balsu ir ar išgirsime legendiniu tapusį dainininko juoką, TV3 žiūrovai išvys jau šįvakar.

 

Kokybišką pramogą visai šeimai kiekvieną trečiadienį 19.30 val. su parodijų šou „Pakartok!“ garantuoja šeši garsūs šalies aktoriai, besirungiantys dėl geriausio parodijuotojo vardo, gerą nuotaiką dovanoja laidos vedėjas Justinas Jankevičius, o aktorių gabumus vertina kompetentinga komisija, kurios pirmininkė – talentingoji aktorė Kristina Kazlauskaitė, o nuolatinis kolega – aktorius Robertas Aleksaitis.