Natūralu, kad atėjus šaltajam metų laikui paūmėja ligos, o ypač tai pajaučia mūsų mažieji. Bakterijų sukelti negalavimai itin dažnai pasireiškia virškinimo trakto sutrikimais – kartais ūmesniais,  kartais lengvesnės formos, tačiau visada nemaloniais.

 

vlcsnap-2014-11-14-11h30m14s251_1680x945

Dviejų vaikų mama Rita šio sezono visuomet laukia su nerimu. „Maži vaikai be abejo visur tų bakterijų prisirenka, ypač kai eina į darželį: tai užkando kažką, ar ten pasibučiavo vienas su kitu ir pasikeičia bakterijom. Tuomet labiausiai nepageidaujamas Rota virusai čia pat: prasideda vėmimai, viduriavimai”, – guodžiasi mama. Pasak Ritos, vaikai vemdami labai išsenka, stresuoja, išsigąsta, o mamų rekomenduotos liaudiškos gydymo priemonės, greito efekto neduoda.

 

Šio šeštadienio „Padėkime augti” kartu su sveikatos specialistais  bandys patarti  tėvams, kaip greitai ir efektyviai kovoti su virškinimo negalavimais. Pasak gydytojų, tėvai turi žinoti, kad labai svarbu derinti ne tik skysčių vartojimą, bet ir pasirūpinti specialiais preparatais, kurie būtini norint pasveikti.

 

Šeštadienį 10 val. per BTV kanalą žiūrovai taip pat bus supažindinti su pagrindinėmis  vaikų dantų priežiūros taisyklėmis. Vaikų  besilaukiančios šeimos išgirs visą reikalingą informaciją apie vežimėlių galimybes, pravažumą ir praktiškumą.

 

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų laukia šeštadienį 10val. per atsinaujinusią BTV.

 

www.padekimeaugti.lt