„Pučiamas tikras muilo burbulas! Negi negalima sustoti ir pasiklausyti, ką šalia kalba kiti? Na ir kas, kad tavęs jie tavęs nemato?“ – paklausta, ar iš tiesų ” tamsoje ji mėgsta „nugirsti“ svetimus pokalbius ar net kitame kambaryje vykstančius interviu, atsako realybės šou-eksperimente „Tamsoje“ dalyvaujanti olimpiečio A. Didžbalio mergina Dovilė.

 

Dovilė

Tikra tiesa, kad visiškoje, absoliučioje tamsoje labai lengvai gali likti nepastebėtas ir tyčia – ar netyčia – išgirsti pikantiškų svetimų pokalbių detalią. Tą greitai pradeda suprasti ir jau trečią savaitę realybės-šou eksperimento „Tamsoje“ namuose gyvenantys dalyviai. Aklinoje tamsoje šeši gyvenime matantys ir šeši neregiai varžosi dėl pagrindinio 20 000 eurų prizo. Su kiekviena diena vis labiau apsiprantantys su tamsa, eksperimento dalyviai jau jaučiasi užmezgę draugystes ir dabar pradeda kurti žaidimo strategijas.

 

„Šiaip jau, visi dalyviai, daugiau ar mažiau, klausosi vieni kitų. Įsivaizduokite – tu esu virtuvėje, kažkas įeina, atsisėda šalia ir pradeda šnekėtis. Jie nemato, kad ir tu ten esi, ir tu apie save irgi neprabyli. Čia jau pasiklausymas? Tai tik smalsumas – juk mes esame žaidėjai, ir yra sakoma, kad priešą reikia laikyti arčiau nei draugą“, – įsitikinusi gražuolė klaipėdietė Dovilė.

 

Informacijos apie tai, kad vyksta šou namuose dalyviai dažnai gauna ir iš savo artimųjų telefonu ar tiesiog per „Facebook“ transliacijas bendraudami su žiūrovais. Būtent taip kiti šou dalyviai išgirdo, esą Dovilė ir kažkada jos porininku buvęs silpnaregis Aivaras, pasinaudoja tamsa ir „netyčia“ nugirsta kitų dalyvių pokalbius.

 

„Nėra dūmų be ugnies, – kategoriška kita eksperimento dalyvė, sunkia akių liga serganti Galina. – Matėsi, kad Dovilė susierzino, kai, grįžę į interviu su gerbėjais, kiti pradėjo kalbėti apie jos žaidimus. Ji sako, kad nieko blogo nedarė ir aš manau, kad ji pati tuo tiki, tačiau manau, kad taip atsiskleidė ne geriausia jos pusė.“

 

Ar padės nugirstos svetimos kalbos Dovilei ir kitiems dalyviams išlikti kuo ilgiau žaidime? O gal kiti dalyviai pradės atsargiau vertinti gražuolę? Viskas paaiškės jau šį ketvirtadienio vakarą, kai įvyks balsavimas. Jo metu dalyvių poros vieni kitiems skiria pliusus, o mažiausiai kolegų simpatijų pelniusi pora yra viena iš dviejų, kuri sekmadienį tiesioginės transliacijos metu kovoja dėl išlikimo. „Šnipų“ žaidimai ir dramatiškas balsavimas – jau šį ketvirtadienio vakarą 20 val. realybės šou-eksperimento „Tamsoje“ dienoraštyje per LNK.