Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. vasariškas „Žvaigždžių dešimtukas“ išanalizuos garsiausias Lietuvos mamas su gražuolėmis dukromis ir žymias dukras su kukliomis, bet labai šauniomis mamomis. Pramogų verslo gražuolės nevengia viešumoje pasirodyti su savo mamomis, o kai kurios mamos savo išvaizda net lenkia atžalas.

 

TV3_ZD_Oksana_Pikul_Jasaitiene_su_mama

 

Dainininkė, „Žvaigždžių dešimtuko“ vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė su mama Laima, Evelina Anusauskaitė su mama Jurga, Inga Stumbrienė ir Laima Paksienė, Neringa Šiaudikytė su mama Valdone, Raminta Vyšniauskaitė su mama Janina, Dileta Meškaitė su mama Jolanta ir kitos garsenybės stebina panašumu: mamos ir dukros atrodo lyg seserys ar geriausios draugės, besididžiuojančios puikiais tarpusavio santykiais.

 

„Mano mama yra pašėlusi. Ji – tikra gražuolė, buvęs modelis, o šiuo metu nuolat tai aitvaruoja, tai skrieja banglente kur nors pasaulio pakrašty. Ji yra man moters ir mamos idealas, visada mane palaikė, drąsino, aš ją labai myliu. Kai buvau paauglė, atrodžiau vyresnė už mamą – mus seserimis laikydavo! Ir dabar kaip seserys atrodom“, – prisipažįsta dainininkė ir televizijos laidų vedėja D. Meškaitė.

 

TV3_ZD_Dileta_Meskaite_su_mama

„Mano mama man yra pats svarbiausias žmogus ir geriausia draugė, aišku, vyro atstoti negali“, –sako juokdamasi O. Pikul-Jasaitienė. Tiesa, žinoma moteris prisipažįsta, kad paauglystėje buvo visko: „Aš buvau tikra maištautoja, mama mane matė visokią – patrakusią, išprotėjusią, net iš namų bėgdavau… Kodėl taip elgiausi, ir dabar negaliu suprasti, gal per daug griežtai auklėjo? Tik dabar suprantu, kaip nelengva būna tėvams su paaugliais. Užtat dabar su mama sutariam puikiai. Man artimiems žmonėms nieko negaila, galėčiau jiems atiduoti paskutinius marškinius. Kaip palepinu mamą? Keliaujam kartu, neseniai jai dovanojau atostogas Palangoje, planuoju ir į užsienį vėl nulėkti su ja, garsius muziejus pamatyti. Noriu, kad mama būtų laiminga.“

 

„Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ – antradieniais 20.00 val. tik per TV3!