Lygi ir švelni oda buvo ir yra tobulo grožio standartas, todėl nepageidaujamų plaukelių šalinimas yra įprasta šiuolaikinės moters kasdienybė. Siekiant geriausio rezultato ir ieškant tinkamiausios technikos, moterys išleidžia dideles sumas pinigų ir sugaišta nemažai laiko.

 

vlcsnap-2014-11-14-10h52m59s163_1680x945

Ketvirto kurso studentė Augustė ilgai domėjosi apie ilgalaikius plaukelių šalinimo metodus namuose. Kol vieną dieną jos akį internete patraukė naujovė – fotoepiliacija. Ieškodama informacijos, mergina teigia, prisiskaičiusi įvairiausių komentarų, kurie jai aiškumo nesuteikė.

 

Visus šio metodo privalumus ir veikimo principus kartu su kosmetologijos specialistais šio šeštadienio „Mes pačios“ laidoje 9.30 val. per LNK  bandys išsiaiškinti Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Žiūrovai galės susipažinti ne tik kaip veikia fotoepiliacijos aparatas, bet ir išgirs, kaip saugiai  juo galima naudotis namuose.

 

Šio šeštadienio laida taip pat kalbės apie naujausius medicinos pasiekimus ir šiuo metu populiariausias veido odos jauninimo procedūras: botulino toksino injekcijas, hialuroninės rūgšties poveikį bei PRP procedūrą (kuomet injekcijoms autologinės ląstelės paimamos iš paciento kraujo). Visiems miltinių patiekalų gerbėjams, visgi nerimaujantiems dėl jų kaloringumo virtuvės  šefas Ruslanas Bolgovas pasiūlys puikių ir sveikų patiekalų receptų.

 

Laidos vedėja Nijolė Pareigytė Rukaitienėprie ekranų visų lauks jau šį šeštadienį 9.30 val. per LNK.

 

Su TV laida „Mes pačios“ rytinė kava dar gardesnė!

 

https://www.facebook.com/mespaciostv