Pasirodo, kad labai dažnas autoservisų klientas yra merginos arba moterys. Labai daug  moteriškosios giminės atstovių atsakingai ir netgi smulkmeniškai rūpinasi savo automobiliu ir jo saugumu. Tai patvirtina ir autoremonto įmonių vadovai  vyrai. Pasak jų, būtent moterų automobilių salonai yra labiausiai išpuoselėti ir tvarkingi. „Kiekvienas papildomas automobilio garselis joms kelia nerimą ir verčia ieškoti jo atsiradimo priežasčių”, – LNK laidai „Mes pačios“ tvirtina Arvydas Gailiušis, ne vienerius metus vadovaujantis autoservisui.

 

DSC_9976_1564x1050 (1)

Anot  meistro, dažniausi moterų automobilių gedimai  yra labai jau moteriški. „Damos  mėgsta vairuoti  avėdamos aukštakulnius, o tai neleidžia techniškai gražiai išspausti reikiamo pedalo iki galo ir taisyklingai perjungti pavaros. Būtent taip yra gadinamas visas mechanizmas ir jam neleidžiama veikti, taip, kaip priklausytų”, – atkreipia dėmesį vyras.  Pasak jo, taip pat  nereiktų pėdos nuolat laikyti ant sankabos pedalo, nes ir tai automobilį verčia gesti žymiai greičiau.

 

Šio šeštadienio LNK laida “Mes pačios” 9.30 val. prie ekranų kvies visas moteris, jau dabar nerimaujančias, kaip paruošti savo transporto priemones žiemai. Klausime specialistų, ar tai galima atlikti pačioms.

 

Be abejonės, neliks neaptarta ir sveikos mitybos bei gražių kūno linijų tema. Laida kalbins bene žymiausią  Lietuvos dietologę- daktarę docentę Editą Gavelienę, kuri  negailėdama dalins patarimus norintiems atsikratyti antsvorio ir maitintis teisingai. Kiti grožio specialistai patars, kokios procedūros efektyviausios gydant strijas ir celiulitą.

 

Šio šeštadienio laidoje  žiūrovai susitiks ir su  žinoma džiazo atlikėja  bei  vokalo dėstytoja Baiba Skurstene, kuri nuoširdžiai pasidalins savo pasirinktos mitybos pavyzdžiu bei išduos šių dienų ritmą koreguojančią paslaptį. 

 

Laidos vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė žiūrovų prie ekranų laukia  9.30 val. per LNK. televiziją.

 

Su TV laida „Mes pačios“ rytinė kava dar gardesnė!