Pramogų pasaulio porų santykiai įvairius išbandymus turi atlaikyti nuolat – jų jausmus patikrina ir viešumas, ir nuolatinės gerbėjų atakos, o greitas gyvenimo tempas gali sukelti išties netikėtų situacijų. Į ypač pikantišką pateko ir grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė bei jos mylimasis Tomas Uroška – vaikinas buvo užfiksuotas laižantis nepažįstamos pusnuogės merginos pilvą.

 

radistai_mvg (1)

„Tomai, tu tai darai dėl to, kad reikia, todėl viskas gerai“, – vaikiną ramino radistas Rolandas Mackevičius, stebėjęs, kaip T. Uroška mėgino nuo dailios merginos pilvo nulaižyti storą sluoksnį plaktos grietinėlės. Ironiška, tačiau visa tai dailus vyras darė dėl savo mylimosios N. Šiaudikytės – pora dalyvavo azartiškoje LNK laidoje „Mano vyras gali“, kur pergalė jiems galėjo atnešti atostogas Stambule.

 

„Aš nepavydi, aš gal ir pati kartais taip grietinėlę laižau“, – stebėdama procesą pakomentavo N. Šiaudikytė, kol jos vaikinas po grietinėlės sluoksniu ieškojo ant pilvo užrašytos žinutės. Vykdydamas užduotį T. Uroška rankomis naudotis negalėjo, o viskam teturėjo 40 sekundžių.

 

„Nieko prieš, kad parinkome tamsią merginą? Vis bus šokia tokia naujovė“, – įtampą juokaudami kurstė radistai, atvedę porą prie grietinėle išteptos merginos. Nors pats T. Uroška prieš užduotį neslėpė šypsenos ir entuziazmo, N. Šiaudikytė jam vėliau visgi turėjo šiokių tokių priekaištų. Kuo baigsis tokie poros bandymai lengvai užsidirbti atostogas, sužinosite jau šį penktadienio vakarą 21 val. per LNK!