Talentinga teatro, televizijos ir kino aktorė Monika Vaičiulytė tikina norinti save išbandyti visur, todėl kviečiama filmuotis, atsisako retai. Nauja jos avantiūra – vaidmuo TV3 komiškame medicinos seriale „Rezidentai“. Aktorei patikėtas neištikimos moters vaidmuo: jos herojė gundė aktoriaus Andriaus Bialobževskio kuriamą personažą Viktorą Hugo Poplavskį.

 

TV3_Rezidentai_Monika_Vaiciulyte

 

Epizodinį vaidmenį sukūrusios Monikos herojė – ištekėjusi pacientė, užmezgusi romaną su ligoninėje dirbančiu gydytoju. Trumpučiais šortais, seksualia palaidine apsirengusi, tinklinėmis pėdkelnėmis ir aukštakulniais pasipuošusi aktorė prisipažino, kad realiame gyvenime ji taip provokuojančiai nesirengtų.

 

TV3_Rezidentai_Monika_Vaiciulyte_2

 

„Aptempė mane ir trumpais šortais, ir tinklinėmis pėdkelnėmis. Aš jaučiausi gerai, nes tai buvo personažas ir jo kostiumas. Svarbu buvo herojės apranga parodyti kokia ji yra, sukelti tikrą intrigą. Gal tinklines pėdkelnes pati ir priderinčiau prie elegantiškos ir kelius uždengiančios suknelės, bet tikrai ne taip, kaip čia: šortai, tokios pėdkelnės ir aukštakulniai“, – juokdamasi vardijo M. Vaičiulytė.

 

TV3_Rezidentai_Monika_Vaiciulyte_3

 

Aktorė pripažino, kad nors gerai jaučiasi su visais stilistų parinktais kostiumais, tačiau turi savo nuomonę, kaip turėtų atrodyti jos kuriami personažai. Monika pasakoja, kad yra buvę ir tokių atvejų, kada teko pasakyti griežtą „ne“.

 

„Prieš pradėdamas kurti personažą, turi šiek tiek pats „pafantazuoti“ ir įsivaizduoti, kaip tu jį matai. Ne kartą stilistams esu davusi savo pasiūlymų, nes tu kuri personažą, tu turi jaustis gerai su tais drabužiais. Nebūtinai jie turi būti fiziškai patogūs ar tai, su kuo tu eitum į gatvę, bet jie turi tikti tau ir tavo vaidmeniui. Yra tekę stilistams ir griežčiau pasakyti, kad išrinkta apranga yra visiškai netinkama“, – prisipažino Monika.

 

Viena gražiausių aktorių vadinama M. Vaičiulytė atskleidė, kad nė dienos neišgyventų be aukštakulnių ir paneigė mitą, kad moterys neturi kuo apsirengti.

 

„Mano silpnybė yra aukštakulniai bateliai. Aš juos sugebu pritaikyti ir kasdienai, ir vakarui. Mėgstu ryškias ir pastelines spalvas, įvairias detales, o juodos spalvos rūbų mano spintoje rastumėte vos kelis. Turiu savo stilių ir nesivaikau nei patarimų, nei etikečių, nei aš „pergyvenu“ kuo ryte apsirengti. Tokios problemos aš tiesiog neturiu“, – pasakojo aktorė.

 

Didelę patirtįscenoje sukaupusi Monika nebijo pasirodyti pamišusi, vulgari, nusižeminusi ar žiauri. „Auksinio scenos kryžiaus“ laimėtoja kurdama personažą visiškai su juo susigyvena. Šį kartą neištikimą moterį suvaidinusi aktorė tikisi, kad tokia lemtis jos pačios neištiks: „Ačiū Dievui, kad man neteko atsidurti tokioje situacijoje, nes aš dar nebuvau ištekėjusi. Tikiuosi, kad kai ištekėsiu nereikės ieškoti meilužio“.

 

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais

19.30 val. per TV3!