Vasario 15 d. Kaune vyks netikėtas Valentino dienos vakarėlis „Find your Valentine“, skirtas jaunimui nuo 14 metų. Vakarėlį pristato „Power Hit Radio“ laida „Lost and Found“ ir jos vedėjas Matto, kuris įsitikinęs, kad švęsti ir linksmintis galima ir nesulaukus aštuoniolikos.

 

Find your Valentine N–14

 

„Mano vedama laida „Lost and Found“ yra skirta būtent šiuolaikinio skambesio šokių muzikai, o tokios muzikos daugiausiai klausosi jauni žmonės maždaug nuo 15-os metų, tad tai yra tikslinė mano laidos auditorija. Todėl kartu su renginio organizatoriais „New Generation“ pradedame renginių N–14 seriją „Lost and Found junior series“, – pasakoja Matto. Jis taip pat pabrėžia, kad renginys padės ugdyti sąmoningą ir blaivią jaunų klubinėtojų publiką, nes susidomėjimas vakarėliu jau dabar labai didelis.

 

Matto (1)

 

„Pagrindinė ir svarbiausia taisyklė – linksmintis blaiviai ir sąmoningai, o visa kita yra savaime suprantama – reikėtų būti tiesiog geros nuotaikos, daug šypsotis, pasipuošti.. Juk vakarėlis Valentino dienos tematika, todėl, manau, kad tie dalykai tikrai padės jam ar jai sulaukti dėmesio“, – patarimus dalija Matto. Be to, renginys tikrai nevyks pernakt, jis truks nuo 17 iki 22 val., todėl tėvai neturėtų nerimauti dėl naktinėjančių paauglių.

 

Matto

 

Didžėjus tikina, kad jaunesnė publika toli gražu neleidžia atsipalaiduoti: „Jaunesni šokėjai ir jų domėjimasis muzika, naujienomis tikrai nereiškia, kad galima groti tik tai, kas dabar „ant bangos“ ir jau vakarėlis bus vykęs… Tikrai reikia daug daugiau pastangų, technikos grojant, mokėti pateikti viską tinkamai“.

 

Ne kartą jaunai publikai grojusi PWR laidų vedėja Raminta pritaria Matto: „Groti jaunesnei publikai yra ir labai smagu, ir labai sudėtinga, ir itin atsakinga. Jaunimas yra labai emocionalus. Jeigu grojama daina jiems patinka – jie būtinai klyks, kels rankas į viršų ir kur kas labiau rodys savo emocijas nei vyresnė publika. Tačiau jie taip pat yra ir mažiau atlaidūs. Grodama jaunimui privalau juos kur kas labiau stebėti, nes jei tik sugrosi ne tai, kas jiems patinka, šokėjai tiesiog paliks šokių aikštelę! Žodžiu, jų apgauti neįmanoma“, – pasakoja Raminta.

 

Pirmasis sezonas ir pirmoji „Lost and Found junior series“ serija prasideda didžiuoju atidarymu jau vasario 15 dieną, klube „Basement By Barbara“, Vilniaus g. 56, Kaune! Gera nuotaika ir šokių muzikos hitais dalinsis: VĖBRA, DUJUS, MATTO ir kiti.