„Savo aprangos stilių atradau gan seniai ir žinau, kad dažnai žmonės į mane dėl to atkreipia dėmesį. Bet iš tiesų visada rengiuosi taip, kaip man atrodo gražu ir kaip jaučiuosi patogiai. Ryškūs plaukai? O kodėl ne? Juk gyvename tik vieną kartą!“ – apie savitą ir iš minios išsiskiriantį stilių sako dizaineris Robertas Kalinkinas.

 

6 laida-61

Žinomas vyras yra iš tų, kurie daug galvos nesuka dėl piktų komentarų ar replikų, atvirkščiai, tuo, kad yra pastebimas, džiaugiasi. „Tai yra kartu ir mano darbo dalis. Aš iš to gyvenu. Dirbu su įvairiais klientais jau daugybę metų ir puikiai žinau, kad dizainerio darbas nėra vien gražiai aprengti žmogų. Šioje profesijoje turi būti ir labai geras psichologas, bei mokėti išklausyti. Taip, aš visada skatinu žmones nebijoti eksperimentuoti. Nes mes, lietuviai, mėgstame rinktis saugius variantus ir rengtis vien pilkai, juodai. Tačiau žaidimai su savo apranga įneša kibirkšties į gyvenimą. Dirbdamas niekada nebruku savo nuomonės, nes labai svarbu įsiklausyti, ko pats žmogus nori. Juk apranga visų pirma turi leisti jam jaustis savimi. Neseniai viename renginyje sutikau labai žinomą moterį ir ji priėjusi man dėkojo, kad kažkada aš jai padėjau atrasti naują aprangos stilių. Labai malonu sulaukti tokių komplimentų“, – savo darbu džiaugiasi jis.

 

Todėl nenuostabu, kad sėdint vieno žiūrimiausių LNK televizijos šou „Kaukės“ komisijos kėdėje, jo taip pat neaplenkia įvairūs komentarai apie išvaizdą. Šio sekmadienio vakarą žiūrovų laukia netikėta staigmena – prie septynių senbuvių prisijungs nauja kaukė Papūga, kuri įžiebs netikėtas diskusijas jau pirmosiomis akimirkomis ant scenos.

 

„Atėjo konkurentas Robertui Kalinkinui!“ – garsiai sakys atlikėja Monika Liu ne tik apeliuodama į ryškią dizainerio išvaizdą, bet ir į tai, kad namuose jis augina egzotinę papūgą Tuką.

 

„Man rašo labai daug žmonių norėdami sužinoti, ką reiškia turėti šios veislės gyvūną ir aš visiems rekomenduoju tik vieną – geriau pamirškite ir neauginkite tokio gyvūno!“ – nedaugžodžiauja garsus vyras ir tai sako ne veltui. Nors su žmona Agne jau daug metų gyvena ne tik augalų, bet ir daugybės augintinių apsuptyje, vis dėlto Robertas sako, kad Tuko atsiradimas jų namuose pakeitė labai daug.

 

„Visų pirma, supratome paprastą taisyklę – jeigu įsigijai naują virtuvę, nesidžiauk, nes papūga ją greitai suniokos! Lygiai taip pat yra su visais baldais namuose. Ji pas mus skraido laisvėje yra tikra namų darkytoja, kuri padaro labai daug nuostolių. Nepaisant to, Tukas mums suteikia ir labai daug džiaugsmo. Bet turi susitaikyti su mintimi, kad tau bus apkandžiotos net ausys. Pavyzdžiui, kai pas mus ateina svečiai, mes visada paslepiame batus ir rankines, nes papūga juos gali sudraskyti neatpažįstamai. Beje, yra ne kartą buvę, kad staiga išeinant svečiams pastebime, kad ant palto buvusių metalinių kniedžių nebėra. Tukas jas visas yra išdraskęs“, – patirtimi auginant egzotinį gyvūną dalinasi Robertas Kalinkinas.

 

Vis dėlto vyras pabrėžia, kad šio augintinio, drauge su žmona Agne, ilgai norėjo ir svajojo. Todėl nei padarytų nuostolių, nei prarastų daiktų negaili.

 

Kurioje vietoje paglostęs papūgą pasigailėsi ir kaip iš tiesų reikia elgtis su šiais gyvūnais, sužinosite jau sekmadienį, netikėtumų pilname šou „Kaukės“ su naująja Papūga, 19.30 val., per LNK. 

 

Nuotraukos

Svetlanos Bolnienės