Ingos Norkutės-Žvinienės vedamoje TV3 laidoje „Tobula moteris“ – valios pastangų ir ryžto reikalaujantys pasikeitimai. Ekstremaliems kūno pokyčiams pasiryžo šešių vaikų mama policijos pareigūnė Neringa Sungailienė-Valatkė. Kūno svoris – 116 kg – Neringai ėmė kelti ne tik estetikos, bet ir sveikatos problemų. Pradėti naują gyvenimo etapą laidos herojei Inga ims padėti jau rytoj, šeštadienį, 10.00 val.

 

TV3_TM_Neringa_Sungailiene_Valatke_Inga_Norkute_Zviniene

 

„Dėl išvaizdos aš mažiausiai jaudinuosi, bet kai pradėjo skaudėti sąnarius, pakilo spaudimas ir pasidarė apskritai sunku judėti, kai jau vos iki parduotuvės nueinu, ne juokais susirūpinau savo sveikata“, – TV3 žiūrovams pasakos pasikeisti nusiteikusi daugiavaikė mama.

 

Neringa ne tik atsakinga policijos pareigūnė, bet ir įspūdingo atžalų būrio – net 6 vaikučių − mama. Besirūpindama visais moteris pamiršo pasirūpinti savimi. Gimdymai, laiko trūkumas, mažas fizinis aktyvumas lėmė itin greitą kūno svorio augimą. Šiandien moteris pasiryžusi keistis. Jos noras – nustebinti savo vyrą, šiuo metu išvykusį dirbti į užsienį. Neringa viliasi, kad per didžiąsias žiemos šventes namo sugrįžęs vyras įsimylės ją iš naujo.

 

TV3_TM_Neringa_Sungailiene_Valatke_su_treneriu

 

Laidos „Tobula moteris“ vedėja I. Norkutė-Žvinienė Neringą paskatins pokyčių imtis iš peties: 5 dienas per savaitę – po 2 valandas treniruočių su asmeniniu treneriu, sveikatos specialistų paruošto  mitybos tvarkaraščio laikymasis ir odontologų paslaugos. Moteris net nedrįso svajoti, kad kada nors vėl galės šypsotis akinančiai balta, plačia šypsena, bet išaušo diena išsipildyti jos slaptoms svajonėms.

 

Sporto klubo asmeninis treneris Juozas Miliauskas su Neringa dirba iš širdies – atstoja ir trenerį, ir psichologą. „Visokiausių situacijų su Neringa buvo, neišvengėm ir konfliktų, turėjau perlaužti jos motyvaciją. Bet suprantu, kad būnant tokios fizinės būklės sportuoti labai sunku. Tiesiog sakau: „Neringa, daug žmonių turi problemų, bet jeigu mes nejudėsime, bus dar blogiau.“ Tikiu, kad ji pasieks puikių rezultatų“, – šeštadienį 10.00 val. sakys treneris Juozas.

 

TV3_TM_Neringa_Sungailiene_Valatke_su_treneriu_2

 

„Maniau, kad bus sunku, bet kad taip sunku, – nesitikėjau. Jaučiuosi kaip meška po žiemos miego“, – laidoje „Tobula moteris“ prisipažins daug metų nesportavusi moteris.

 

TV3_TM_Neringa_Sungailiene_Valatke_Inga_Norkute_Zviniene_su_treneriu

 

Kokių rezultatų Neringa pasiekė per pirmas dvi intensyvių treniruočių ir maisto reguliavimo savaites? Ar kiek nors aptirpo jos 116 kg? Atsakymas ir patarimai norinčioms išgražėti – jau rytoj, šeštadienį, 10.00 val. TV3 laidoje „Tobula moteris“.

 

 „Tobula moteris“ – šeštadieniais 10.00 val. per TV3!