Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje tęsis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dvikovos. Dalyviai kaupia pergales ir taškus, ir jau kitą savaitę paaiškės tie, kurie užsitarnavo vietą projekto finale. Šįkart itin intriguojančiai baigėsi dviejų jaunų dalyvių įsiknūjimas į atlikėją Livetą Kazlauskienę – moteris pasirodymą studijoje stebėjo pati, ir vėliau pareiškė apie jį savo nuomonę.

 

MVK_0416_Ep10-48_1595x1200 (Small)

 

Dėl tikresnės Livetos Kazlauskienės vardo susikovė atlikėja Indrė Launikonytė ir operos solistė Aliona Alymova. Jos komisijai pateikė staigmeną – abi pasikeisdamos dainavo su pačiu Petru Kazlausku. Ypač dėl šio pasirodymo jaudinosi iš Maskvos į Lietuvą prieš metus atsikrausčiusi A. Alymova.

 

MVK_0416_Ep10-52_1199x1200 (Small)

 

„Man nėra labai sunku kalbėti lietuviškai, tačiau teisingai sudėlioti tekstą dainuojant labai sunku, vis bijau supainioti žodžius. Gal Indrei bus lengviau vien dėl to, kad jai artimesnis atlikėjos lietuviškas mentalitetas“, – prieš pasirodymą kalbėjo A. Alymova, kuri iki tol apie L. Kazlaukienę nebuvo net girdėjusi.

 

MVK_0416_Ep10-54_1600x954 (Small)

 

Pasibaigus pasirodymui, laidos vedėjas Mantas Stonkus ant scenos pakvietė tikrąją Livetą Kazlauskienę. „Petrai, o jeigu dabar reikėtų pasirinkti, kurią iš trijų pasilikti?“ – nusijuokė komisijos narys Rolandas Mackevičius. „Pagal amžių rinkčiausi jauniausią, bet kadangi mano paties amžiaus jau toks, tai likčiau su ta, kurią ir turiu“, – nesutrikęs atsakė P. Kazlauskas.

 

MVK_0416_Ep10-55_1600x1066 (Small)

 

Paprašyta išrinkti merginą, kuri ją įkūnijo geriau, L. Kazlauskienė negailėjo komplimentų abiem. „Man abi labai patiko, nes ir vienoje, ir kitoje aš mačiau dalelytę savęs, savo kraujo lašelį. Įdėmiai stebėjau, ir jaudinausi už abi mergaites“, – tarė atlikėja.

 

MVK_0416_Ep10-57_1345x1200 (Small)

 

„Ir už savo vyrą mylimą jaudinausi. Livetos abi tai jaunos, Petrui moterys patinka, o jo nervai silpni, ir tie nervai su amžiumi vis silpnėja… tai baisu, kad dar kurią dieną ir namo nepareis“, – nepraleido progos vyrui atgal įgelti atlikėja.

 

MVK_0416_Ep10-59_1600x1140 (Small)

 

Visgi galutinį merginų likimą turės nuspręsti komisija. Nors abi yra unikalių balsų savininkės, kol kas nei Aliona, nei Indrė nei vienos dvikovos nelaimėjo. Kuri mergina po šio pasirodymo priartės prie šanso patekti į finalą? Neįtikėtini įsikūnijimai ir tikros emocijos – antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK.