Jau visai netrukus LNK pradės naująjį sezoną, o kol kas po atostogų grįžę populiarių laidų vedėjai atsidavė į stilistės, „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjos Agnės Gilytės rankas. Didžiausias iššūkis šį sezoną laukė LNK televizijos vyrų – pagal paskutines mados tendencijas stilistė jiems paruošė trumpas kelnes.

 

DSC_0413R

„Kai tokia vasara, visi nori atrodyti gaiviai, juolab, kad LNK žmonės sugrįžo į darbą su atostogų nuotaika. Šortus derinau su švarkais, varlytėmis, tai labai populiaru šią vasarą, pavyzdžiui, Italijos vyrų mados kolekcijose. Tokie skoningi deriniai suteikia įvairumo ir žavesio“, – šypsosi Agė Gilytė.

 

Šortais papuošusi premjerinės laidos „Norim dar! – su radistais“  vedėją Joną Nainį, „Lietuvos balso“ mokytoją Donatą Montvydą, „24 valandų“ vedėją Giedrių Leškevičių,  „Lietuvos balso“ reporterį Šarūną Kirdeikį, Agnė ilgai nesiryžo trumpų kelnių pasiūlyti stiliaus ir elegancijos žinovui, naujos LNK laidos „Yra kaip yra“ ekspertui Giedriui Drukteiniui.

 

„Bijojau, kad jis pasakys: „kaip drįstate?“ O, mano nuostabai, ponas Drukteinis šį trumpakelnių žaidimą priėmė ypač palankiai. Dar kartą supratau, kad išsilavinę žmonės nebijo jokių naujovių, o madą ir rūbą priima kaip žaidimą“, – LNK fotosesijos užkulisiais pasidalijo garsi stilistė. Šalia trumpakelnių vyrų stilistė trumpais sijonais bei trumpomis suknelėmis papuošė ir LNK laidų vedėjas.