Nuo kovo 6 dienos LNK eteryje startuoja nauja parodijų laida „Ekranai“. TV ekranai mus supa visur ir visada. Tik apsižvalgykite – ir namie, ir parduotuvėje, ir sporto klube, net viešajame transporte turime galimybę į juos žiūrėti. Bet kartais labai naudinga ir sveika į mus supantį pasaulį pažvelgti kitu kampu, būtent todėl LNK pristato jums „Ekranus“, naują, šviežutėlę parodijų laidą.

 

ekranai_1 (Small)

 

„Ekranai‟ – tarsi veidrodis, į kurį žiūrėdami ne tik atpažinsime ryškiausias ir skandalingiausias TV žvaigždes, bet ir galėsime pasijuokti iš savo pačių reakcijų. Visiems puikiai pažįstami aktoriai – Ramūnas Cicėnas, Marius Repšys, Gytis Ivanauskas, Džiugas Siaurusaitis, Renata Kutinaitė, Kristina Radžiukynaitė ir Lina Rastokaitė – įkūnys įvairiausius personažus iš realaus gyvenimo – gydytojus ir santechnikus, profesorius ir sportininkus, senjorus ir gaisrininkus, policininkus ir kišenvagius. Visi jie žiūrės žydruosius ekranus, tik visų jų reakcijos į tai, ką mato, bus visiškai skirtingos ir neabejotinai juokingos.

 

ekranai_2 (Small)

ekranai_3 (Small) ekranai_4 (Small) ekranai_5 (Small) ekranai_7 (Small)

 

LNK žiūrovai „Ekranuose“ galės išvysti kuo įvairiausių laidų – ir dar tik būsimų, ir jau rodomų eteryje, tokių kaip „Valanda su Rūta“, KK2, „Mes vieno kraujo“, – parodijas. Maža to – žinomi aktoriai privers juoktis iki ašarų, stebint ir populiariausius serialus bei filmus. Įsivaizduokite, kaip reikėtų sulaikyti juoką, kai dramatiškiausiose legendinio „Titaniko‟ scenose herojai prabyla Mardžės ir Houmerio Simpsonų balsais.

 

ekranai_9 (Small) ekranai_10 (Small) ekranai_11 (Small)

 

Nauja parodijų laida – antradieniais 20.30 val. tik per LNK – jau nuo kovo 6 d.