Tradicija tapusi lankytinų Lietuvos vietų apžvalga su laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja Kristina Rimiene jau ir šį sekmadienį privers nusikelti į vis dar vasara alsuojantį pajūrį. Laidos vedėja papasakos apie kartu su vaikais aplankytus žymius miesto objektus, susitiks su garsiąja Klaipėdos miesto menininkų Baroti šeima ir floristiniame deserte pristatys vestuvių stalo dekoravimo subtilybes.  

 

Dekoras 1 (Small)

 

Kelionė pajūryje

 

Pradėjus transliuoti naująjį moterų laidos sezoną, vedėja Kristina Rimienė kartu su savo atžalomis pažintinę kelionę pradėjo nuo vieno didžiausių Lietuvoje – Klaipėdos miesto. Trumpos kelionės metu, floristikos dizainerė suspėjo vaikus supažindinti su keliais žymiausiais miesto objektais, tokiais kaip Klaipėdos senamiestis, kuris iš kitų Lietuvos senamiesčių išsiskiria savo vokišku architektūros stiliumi, toliau kelionės metu sekė vienintelis Lietuvoje jūrų uostas į kurį kas metus atplaukia daugiau nei 5000 laivų iš įvairių pasaulio šalių. Kelionės metu, laidos vedėja lydima savo vaikų, aplankė garsiąją Teatro aikštę, dar kitaip vadinamą Klaipėdos miesto širdimi, kurioje kiekvieną vasarą vyksta garsioji Jūros šventė, pritraukianti didelį kiekį turistų iš užsienio. Vėliau išvykos objektu tapo skulptūrų parkas, kuriame yra įsikūrusi moderniosios lietuvių skulptūros galerija po atviru dangumi. Praleidus didžiąją dienos dalį pajūryje, paskutiniuoju kelionės tašku tapo Palangos miestas, kuriame Kristina turėjo galimybę pailsėti ir pasilepinti kokybiškomis bei išties veiksmingomis grožio procedūromis.

 

Dekoras 2 (Small)

 

Pažintis su Klaipėdos miestą garsinančia menininkų šeima

 

Klaipėdos miestas garsėjantis ne tik architektūra ar uostu, bet taip pat ir viena seniausių Lietuvoje meno galerijų, kuri priklauso menininkų Andželikos ir Isroildžono Baroti šeimai. Laidos vedėjai Kristinai Rimienei teko galimybė ne tik susipažinti su šia įdomia, tadžikiškųjų šaknų turinčia šeima, bet ir aplankyti vieną garsiausių meno galerijų šalyje, kurioje eksponuojami įvairių autorių darbai nuo moderniosios klasikos iki šiuolaikinio stiliaus elementų, o pasak kai kurių specialistų, net ir eksponuoti savo kūrybos darbus šioje galerijoje yra laikoma prestižo reikalu. Laidos vedėja viešėdama svečiuose aptars ne tik meno, bet ir garsių menininkų gyvenimo, ilgos santuokos paslapčių, kūrybinių vingių ir kultūros puoselėjimo klausimus.

 

Dekoras 3 (Small)

 

Vestuvių stalo dekoras

 

Floristikos idėjų ir naujovių kupina laida „Pasaulis pagal moteris“ jau šį sekmadienį floristiniame deserte kartu su laidos vedėja ir floristikos dizainere Kristina Rimiene pristatys dekoruotą vestuvių stalą, aptars pagrindines šventinio stalo dekoravimo taisykles, patars kaip geriau komponuoti gėles šventės metu, kuri taptų dar labiau puošnesne ir įsimintinesne. Pasak dizainerės, svarbi ne tik šventės metu vyraujanti atmosfera, bet ir įsimintinos vestuvių šventės aplinkos akimirkos. Be to laidos metu, vedėja skirs dėmesį vestuvinės arkos reikšmei ir atskleis tokios arkos puošybos subtilybes bei pasidalins kitais aktualiais vestuvių aplinkos dizaino patarimais su savo žiūrovėms, kurios galbūt taip pat ruošiasi vestuvių ceremonijos šventei arba ieško naujų idėjų ateityje planuojamoms vestuvėms.

 

 

„Pasaulis pagal moteris“ sekmadienį 10.00 per TV3!