Jau šį trečiadienį į TV3 televizijos eterį sugrįžta žiūrovų pamėgtas ir itin laukiamas serialas „Tobula kopija“. Dramatiško pasakojimo tęsinyje – netikėti, aštrūs siužeto vingiai ir atsinaujinusi serialo komanda. Šį sezoną ne tik kaip aktorius, bet ir kaip režisierius prie komandos prisijungė visiems gerai žinomas Andrius Žiurauskas.

 

TV3_TK_2_sezonas_Andrius_Ziurauskas

 

Kino, televizijos ir teatro gerbėjams A. Žiurauskas geriausiai žinomas iš tokių kino juostų, kaip „Zero 2“, „Redirected“, „Nepatyręs“, TV3 serialų „Moterys meluoja geriau“, „Motina ir du sūnūs“.

 

TV3_TK_2_sezonas_Andrius_Ziurauskas_2

 

Netrukus į TV3 eterį sugrįžtančiame seriale „Tobula kopija“ Andrius atliks etikos normas pamynusio mokslininko vaidmenį, kuris ryšis atlikti vienos iš pagrindinių herojų gyvenimą pakeisiančią operaciją.

 

TV3_TK_2_sezonas_Andrius_Ziurauskas_3

 

„Mano personažas – keistas ir įdomus mokslininkas, kuris pirmas pasaulyje padarė didžiulį atradimą. Iš tikrųjų, tai nėra didelis vaidmuo, tačiau itin ekstremalus. Mokslininkas dėl savo troškimo eksperimentuoti, netgi leidžiasi į nusikaltimą, dėl kurio vėliau tenka graužtis nagus“, – apie savo vaidmenį pasakoja A. Žiurauskas.

 

TV3_TK_2_sezonas_Andrius_Ziurauskas_4

 

Tiesa, pasak aktoriaus, šįkart svarbiausias jo darbas seriale – būti režisieriumi: „Tai pirmas mano režisūrinis darbas televizijoje. Ir dar seriale! Labai nedrąsu, bet kartu ir labai smagu tai daryti“.

 

TV3_TK_2_sezonas_Andrius_Ziurauskas_5

 

Žinomas vyras džiaugiasi, kad darbas „Tobulos kopijos“ filmavimo aikštelėje sekasi puikiai, o jį supanti komanda – tikri profesionalai: „Aš labai patenkintas. Žinoma, netrūksta ir konfliktų, tačiau jie konstruktyvūs, darbiniai. Vienas kitam sakome pastabas ir siekiame maksimalaus rezultato“.

 

A. Žiurauskas prisipažįsta, kad kurti vaidmenį visada lengviau, nei būti režisieriumi. „Kai vaidini, esi atsakingas už save. O kai esi režisierius, atsakomybė išauga iki milžiniškos. Tu atsakai už visų aktorių, operatorių, scenaristo darbą. Režisierius yra tas žmogus, kuriam pirmam pasako, kad kažkas blogai. Jei pasiseka, tai labai smagu, o jei ne, tai kaltas lieka režisierius…“ – šypteli Andrius.

 

Atsinaujinęs ir dar labiau intriguojantis televizijos serialas „Tobula kopija“ – nuo rugsėjo 30 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3.

 

 „Tobula kopija“ – nuo rugsėjo 30 dienos pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!