Vestuvės, didžioji diena, kai viskas turi būti tobula…Tačiau jei vestuves planuoja uošvė ir anyta, gražiausia pasaka gali virsti baisiausiu košmaru! Jau šį sekmadienį, liepos 27 dieną, 18.25 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eterį sudrebins naujas, iki ašarų juokingas realybės šou „Vestuvių kovos“. Čia dėl teisės planuoti vaikų vestuves susikaus jaunavedžių mamytės.

LR_TV_Vestuviu kovos3

Vestuvių kovos“ – realybės šou, įtrauksiantis žiūrovus į beprotišką pasirengimo vestuvėms sūkurį, kai uošvė su anyta ryžtasi bet kokiomis priemonėmis vaikams iškelti tobulą šventę. Viena bėda – kiekviena mama geriau žino, kas geriausia jos vaikeliui. Būsimosios anyta ir uošvė pateikia savo tobulų vestuvių planą, o jaunavedžiai, nežinodami kurios mamos tai variantas, renkasi jiems labiau patikusį. Visa valdžia atsiduria nugalėjusios mamos rankose, ji ruošia vestuvių puotą, o pralaimėjusi mama turi jai besąlygiškai paklusti. Prasideda tikras karas!

Kiekvieną sekmadienį žiūrovų lauks vis nauji jaunavedžiai, jų mamytės ir vis beprotiškesnės jų idealių vestuvių idėjos. Mamų galioje bus ne tik ceremonijos vietos parinkimas ir svečių susodinimas, bet ir nuotakos suknelė, bernvakaris ir dar daugybė rūpesčių, kurie žiūrovus privers juoktis iki ašarų. „Lietuvos ryto“ TV žiūrovams garantuoja – tokiose vestuvėse jūs dar nebuvote!


Nuo princesės karietos ir auksinės kurpaitės…iki karinio tanko bei sprogstančio vestuvinio torto, nuo pompastiškos ceremonijos viduramžių pilyje…iki aborigenų apeigas primenančių sutuoktuvių, nuo dryžuotų jūreiviškų vestuvių jachtoje…iki tradicinių indų vestuvių su tūkstančiu svečių – tai tik maža dalis keisčiausių uošvės ir anytos idėjų, kurias išvys realybės šou žiūrovai.

 

Nesuvaidintos aistros, iki ašarų juokingos situacijos, ginčai, muštynės, ašaros ir keisčiausios vestuvių ceremonijos – naujame realybės šou „Vestuvių kovos“, nuo liepos 27 dienos, sekmadieniais, 18.25 val.