Picture 5

Sekso metu labai svarbus yra geras slydimas. Jis padeda ne tik išvengti bet kokio galimo diskomforto, kuris dažniausiai tenka moterims, tačiau taip pat ir pajusti sekso kokybę. O ji tikrai prieinama kiekvienam, tik reikia įdėti šiek tiek pastangų.

 

Rinkoje siūlomų lubrikantų gausa atima žadą. Kurie yra geriausi? Žinoma, apsimoka rinktis laiko patikrintą klasiką, tai yra, Durex gamintojo produkciją, kurią galite įsigyti čia: https://prezervatyvai.net/durex-lubrikantai.

 

Visgi, nors lubrikantų yra daug ir dažnas gaminamas iš natūralių ingredientų, kurie neturi jokio neigiamo poveikio žmogui, tačiau gyvenantys itin ekologiškai vietoje sekso prekyvietėse siūlomų lubrikantų išbando natūralius aliejus.

 

Dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia kokosų aliejus, tačiau kai kurie išdrįsta išbandyti ir neįprastesnius – alyvuogių, ricinos bei kitus aliejus, kurie toli gražu nėra gaminti tiesioginiai sekso lubrikavimo funkcijai atlikti. Nors noras naudoti kuo natūralesnes priemones yra geras, tačiau atminkite, kad šie aliejai nėra pritaikyti moters „ertmei“. Dėl to gali kilti uždegimas, kuris pirmiausia pasireiškia skausmu po sekso.

 

Jeigu norisi natūralumo – išbandykite aliejaus pagrindu sukurtus lubrikantus. Jeigu reikia didesnio drėgnumo – silikono bei vandens pagrindo kurtus lubrikantus. Jie gana natūralūs, poveikis bus geras ir tikrai nebus šalutinių pasekmių.