Šiandien, net susidarius esamai padėčiai, kuomet reikia laikytis saviizoliacijos ir galimybės keliauti apribotos, išlaikyti intymumą per atstumą yra daugiau negu įmanoma. Teksto, vaizdo žinutės adresatą pasiekia akimirksniu, todėl, kitaip nei prieš kelis dešimtmečius, poroms nebereikia laukti ilgai į pašto dėžutę keliaujančių laiškų. Kai kurios apklausos netgi rodo, kad tokie santykiai turi tiek pat šansų išgyventi, kaip ir kasdieniu fiziniu kontaktu besimėgaujančių porų. Šį poreikį šiandien kompensuoti be vargo gali naujausi išradimai sekso industrijoje, todėl tiek lubrikantai, tiek kitos intymios kosmetikos priemonės bei aksesuarai išlieka aktualūs: jie gali prisidėti prie malonių virtualių seksualinių santykių. Norite sužinoti, kaip santykius per atstumą išlaikyti sveikus ir tvirtus? Pateikiame keletą rekomendacijų, kaip išsaugoti meilę būnant toli vienas nuo kito.

 

lubrikantai-romantika

Pasikalbėkite apie jausmus, poreikius ir troškimus

 

Pasikalbėti apie vienas kito fantazijas ir troškimus reiškia, jog abi pusės turi tiek šia tema pasisakyti, tiek išklausyti kitą pusę. Svarbiausia – būkite atviri vienas su kitu. Santykių per atstumą sėkmės paslaptis, kaip teigia santykių specialistai, yra atvira, nuoširdi abiejų pusių komunikacija.

 

Telefonu ar naudodamiesi virtualiomis bendravimo programomis su vaizdo perdavimo galimybe diskutuokite apie tai, kokie būdai kiekvienam individualiai atrodo geriausi ir patikimiausi intymumui išlaikyti. Nesigėdykite, drąsiai eksperimentuokite ir dalinkitės savo seksualinėmis fantazijomis.

 

Naudokite išmaniuosius sekso žaislus

 

Klystate, jeigu manote, kad nebegalėsite mėgautis seksu kartu. Kaip ir įprastai, jums pravers natūralią drėgmę papildantys lubrikantai internetu (ar iš fizinės parduotuvės). Naujosios technologijos šiandien atveria galimybę mėgautis seksualiniais potyriais drauge. Nesvarbu, ar jus skiria tik keletas namų, ar gyvenate skirtinguose miestuose, o galbūt net šalyse. Turėdami išmaniuosius sekso žaislus, juos galėsite bevieliu ryšiu sujungti tarpusavyje ir išgyventi interaktyvų seksą per atstumą.

 

Pavyzdžiui, išmanieji vibratoriai gali būti valdomi specialios mobiliosios programėlės būdu, ir ją valdydamas partneris gali kontroliuoti bet kokiu atstumu nutolusį sekso žaislą – keisti jo funkcijas, vibracijos programas, intensyvumą. Taigi, taip sukuriamas stiprus seksualinis ryšys. Rinkiniai poroms sudaryti iš dviejų atskirų žaisliukų, kurių funkcijos yra susietos tarpusavyje. Tai reiškia, jog kokią stimuliaciją jaučia vienas, tokią pačią išgyvena ir kitas. Nepamirškite: tam, kad užtikrintumėte sklandžius ir malonius įsiskverbimus, jums bus reikalingi lubrikantai.

 

Skirkite reguliarius pasimatymus

 

Santykiuose per atstumą labai svarbu susikurti tvarkaraštį, kuriame abu galėtumėte susiplanuoti ir pasižymėti savo virtualius pasimatymus. Be to, lygiai taip pat svarbu yra leisti vienas kitam gyventi savo asmeninį gyvenimą, kai pasimatymas baigiasi. Jeigu be perstojo sėdėsite „pririšti“ prie kompiuterio ar kito įrenginio ekrano ir nuolatos bendrausite, galite pakenkti intymumui. Sėkmingiems santykiams sukurti reikia palaikyti tam tikrą atstumą – tai leidžia pasiilgti vienas kito.

 

Verta paminėti, jog šie pasimatymai, lygiai taip pat kaip ir gyvi, kuria malonią įtampą, įžiebia aistrą ir kelia jaudulį. Nesvarbu, jog vienas kitą matote tik per įrenginio ekraną ir negalite liesti. Geismui uždegti dažnu atveju pakanka balso, o tą ugnį dar labiau įžiebti padės sekso žaislai, lubrikantai, intymi kosmetika ir, be abejo, seksuali apranga.

 

Atminkite, kad santykiais per atstumą jums reikia tenkintis tik kurį laiką, dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių, todėl visa tai po kurio laiko praeis ir vėl galėsite pamatyti vienas kitą gyvai. Na, o tuo tarpu išbandykite visas galimybes, kurias siūlo naujosios technologijos. Jos gali jus nustebinti ir net gi pasiūlyti įdomių idėjų, kurių kitu atveju būtumėte net neatradę. Dabar tinkamiausias metas pavartyti elektronines erotinių prekių parduotuves ir atrasti, kas tinka jūsų porai – ar tai būtų lubrikantai, ar išmanieji sekso žaislai, ar kiti intymūs aksesuarai.