Vasarą  Natalija Bunkė su sužadėtiniu Edgaru bei Jonu ir Simona Nainiais buvo išvykę į Ispanijai priklausančią Maljorkos salą, garsėjančią savo įspūdingais kraštovaizdžiais, kvapą stingdančiais skardžiais ir romantiškais jūros bei kalnų vaizdais.

 

Natalija_Bunke_BV_800x450

 

Pasirodo, būtent šios kelionės metu šią sala Natalija su Edgaru ir įsimylėjo. Natalija atvira: be to, kad saloje viskas tiesiog pasakiškai gražu, dar ir ispaniškosios kainos nesikandžioja. Todėl, pasak dainininkės,  jiedu galės sukurti įspūdingą šventę, neišleidę krūvos pinigų dalykams, kurių ten tiesiog nereikia.

 

Natalija_Bunke1_BV_800x450

 

„Laukiam, kol atsidarys sienos, kai viskas bus laisva. Planuojame, į Maljorką skrisime su visa mūsų nedidele šeima, 20 žmonių. Vila yra išrinkta, bet dėl visiems suprantamų priežasčių atidėliojame, nes norisi, kad visi draugai butu su mumis, visi galėtų atvykti“, – šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ pasakos Natalija Bunkė.

 

Natalija_Bunke3_BV_800x450

 

Pasak Bunkės, kelionės metu jiedu išsirinko konkrečią vietą vestuvėms. „Ne prie jūros, o kalnuose. Vynuogynai,  alyvmedžiai – net dekoro nereikia. Vestuves bus kuklios, mūsų artimųjų rate. Ir mums jos bus pačios geriausios. Su labai paprasta suknele, su labai gražia fotosesija“, – šypsojosi prieš keletą metų buvusį policininką Edgarą įsimylėjusi Bunkė.

 

Kol laukia vestuvės ir nevyksta koncertai, pora sukasi jų pačių sukurtoje namų dekoro parduotuvėje. Natalija atvira: dabar populiariausios prekes – jos rankų darbo daiktai. Nors tai užtrunka laiko, o kaip pati sako, labiau apsimokėtų perparduoti kitų jau pagamintas prekes, ne viskas sukasi apie pinigus.

 

„Man smagu, kad žmonės vertina mano kūrybą. O ir pačiai užsiimti rankdarbiais – vienas malonumas“, – sako Natalija.

 

Dėl darbu gausos moteris numetė net 6 kilogramus. Tačiau neslepia, kad dėl to labai džiaugiasi.

 

„Norite recepto – ateikite pas mane padirbėti, tiek daug darbo, kad nėra kada valgyti. Žodžiu, valgau tik kartą dienoje. Geras jausmas, kad dabar galiu įlįsti į visas sukneles. Pats laikas būtų aptemptiems koncertiniams rūbams“, – juokiasi dėl karantino koncertus atšaukusi atlikėja.

 

Natalijos Bunkės meilės ir verslo karantino metu aktualijos – šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.