Ar pastebėjote, kad net pirmą kartą įžengę į namus, galite daugmaž nujausti, kas juose gyvena? Galbūt tai meniška porelės buveinė, kurioje naktimis tapomi paveikslai ar kuriama muzika? Galbūt čia gyvena šeima, kurioje auga du maži vaikai? O gal tai vienišės, mėgstančios auginti kates ir kaktusus, būstas? Mūsų namai gali daug papasakoti apie mus. Jie net gali atskleisti ten gyvenančių žmonių Zodiako ženklus. Astrologai pastebi, kad vieni Zodiako ženklai labiau mėgsta minimalizmą, kiti – prabangą, treti – antikvariatą, o dar kiti – ekscentriškus sprendimus. O kas būdinga jūsų horoskopo ženklui?

 

namai

Avinas. Funkcionalumas. Namie viskas turi būti tvarkinga ir lengvai pasiekiama. Detalėms šio ženklo atstovai neturi kantrybės ir mėgsta, kad viskas būtų paprasta. Minimalistinį interjerą pagyvins keli raudoni objektai. Dekoruojant namus rekomenduojama nevengti ryškių spalvų, neapkrauti erdvių. Viskas turi būti paprasta, bet modernu.

 

Jautis. Komfortas. Sofa ir lova yra svarbiausi baldai namuose. Jie turi būti patogūs ir platūs, kad būtų galima ant jų šokinėti ir praleisti visą dieną. Geriausiai jaučiasi patalpoje, kurioje vyrauja natūralios, žemės spalvos. Baldus reikėtų rinktis, pagamintus iš medžio, akmens ir medvilnės. Reikėtų nepamiršti reguliariai laistyti augalus ir plačiai atverti langus, kad į namus patektų daugiau natūralios saulės šviesos ir gryno oro.

 

Dvyniai. Bendravimas. Dvyniams labai svarbu turėti socialinių ryšių, todėl jų namuose turėtų atsirasti vietos daugiafunkciniams baldams, ant kurių tilptų daug žmonių palyginus mažoje erdvėje. Būtini atributai: geras, didelis televizorius, labai greitas internetas, laikraščių ir žurnalų staliukas. Kambarių sienas galima dažyti ryškiomis spalvomis, nepamiršti įrengti visokių smagių, vaikiškų pramogų: pavyzdžiui, viename iš kambarių mažą batutą. Terasoje turėtų būti lauko kepsninė.

 

Vėžys. Šeima. Šio ženklo atstovai mano, kad namai turi būti jaukūs ir praktiški. Juose turėtų būti daug sentimentalių dalykėlių, daug atviros ir erdvės, kad jie galėtų laisvai kvėpuoti. Vieną sieną galima papuošti šeimos narių ir draugų nuotraukomis rėmeliuose. Namie nereikėtų laikyti jokių sulaužytų ar sugadintų daiktų. Šiems žmonėms sunku atsikratyti senų daiktų, todėl kyla pavojus, kad jų namie ilgainiui susikaups per daug.

 

Liūtas. Prabanga. Liūtams patinka save palepinti. Jiems gali kilti noras papildyti savo baldų kolekciją naujais, prabangių prekių ženklų eksponatais. Jiems svarbu, kad lova būtų patogi. Tinka auksinės ir oranžinės detalės. Įspūdingas apšvietimas ir meno kūrinys svetainėje. Namuose kiekviena vieta turi kelti susižavėjimą.

 

Mergelė. Praktiškumas. Tai labai disciplinuotas ir tvarkingas ženklas, nenuostabu, kad tokie bus ir šio ženklo atstovų namai. Lentynose bus gausu smulkių detalių. Šio ženklo atstovai daug laiko praleidžia valydami ir taisydami sugedusius daiktus, nors dažnai paprasčiau būtų tiesiog įsigyti naują daiktą. Knygų spintos rekomenduojama rinktis uždaromas, kad nesikauptų dulkės. Reikėtų vengti bereikšmių detalių ir perdėto perfekcionizmo. Juk namai – tai vieta, kuriuose norisi atsipalaiduoti!

 

Svarstyklės. Dekoras. Šio ženklo atstovams labai svarbi estetika. Todėl namus reikėtų dekoruoti pagal savo gyvenimo būdą. Reikėtų vengti išpardavimų ir sendaikčių turgų. Nereikėtų rinktis daiktų tik pagal išvaizdą, visai nekreipiant dėmesio į funkcionalumą. Namai turėtų atrodyti kaip meno galerija, tačiau jauki, patogi ir pritaikyti gyvenimui erdvė. Galima naudoti ryškias ir lengvas spalvas, metalo ir stiklo paviršius. Jeigu yra galimybė, pasisamdykite namų tvarkytoją.

 

Skorpionas. Privatumas. Namai turi būti jauki užuovėja, kurioje galima pasislėpti. Rekomenduojama rinktis tamsesnes, bet ramias spalvas. Tamsiame fone moderniai atrodo įvairios sidabrinės detalės. Asmeninius daiktus šio ženklo atstovai mėgsta laikyti stalčiuose, paslėptus nuo pašalinių akių. Jie linkę kaupti daiktus, tačiau to reikėtų vengti, nes daiktai blokuoja energijos tekėjimą.

 

Šaulys. Vizija. Net tuščiuose namuose šio ženklo atstovai regi, kaip viskas turėtų atrodyti, kad namie būtų jauku gyventi. Namie turėtų būti spalvotų detalių, vaikiškų piešinių, pasaulio žemėlapis ir pan. Namuose gali būti daiktų, kurie primintų įspūdžius iš kelionių arba kitas brangias gyvenimo akimirkas. Svarbiausia, kad būtų švaru ir tvarkinga.

 

Ožiaragis. Tradicijos. Šio ženklo atstovai yra tradiciški ir praktiški, jų namai turėtų būti tokie, kad būtų lengva juos prižiūrėti. Jie geriau nusipirks brangesnį daiktą, kuris tarnaus ilgus metus, negu pigų, kurį reikės keisti kiekvieną sezoną. Namus dekoruoti detalėmis, kurios primintų jūsų istoriją, šeimos relikvijomis, vintažu, pusbrangiais akmenimis. Reikėtų nebijoti nusidėvėjusius daiktus pakeisti naujais – atsinaujinę ir patys jausitės laimingesni.

 

Vandenis. Eklektika. Šio ženklo atstovai nekreipia dėmesio į visuomenėje nustatytas taisykles. Dėlto ir namus dekoruoja taip, kaip jiems šauna į galvą. Jie gali derintis skirtingus raštus ir faktūras ir taip sukurti unikalų namų stilių. Iš spalvų rekomenduojama rinktis raminančią melsvą, arba žėrinčią sidabrinę, purpurinę arba indigo spalvą. Namie turėtų būti naujausių technologijų ir kambarinių augalų, kurie padės ugdyti atsakomybės jausmą.

 

Žuvys. Svajonių šalis. Šio ženklo atstovai įsitikinę, kad net namų sienos gali paguosti ir nuraminti. Interjeras turėtų būti gana paprastas, kad nebūtų sudėtinga prižiūrėti, o ypatingą atmosferą padės sukurti įvairios detalės. Pavyzdžiui, sapnų gaudyklės, spalvoti kristalai, magiškos dulkės ar net fluorescencinės žvaigždės ant lubų. Vonios kambarys turėtų būti prabangus ir komfortiškas – didelė vonia, kvepiančios žvakės, spalvingi rankšluosčiai. Lova galėtų būti nišoje. Miegamojo užuolaidos – sunkios ir tamsios.