Žiema yra nuostabus metas, kai galime mėgautis ypatingu gamtos grožiu, sniegu ir Kalėdomis, tačiau tai nėra pats geriausias metas mados entuziastams, kadangi paprastai šaltuoju metų laiku tarytum savaime norime pasislėpti po storu drabužių sluoksniu. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad mes privalome ištisą žiemą praleisti dėvėdamos jau seniai pabodusius drabužius. Galime pasitelkti ne vieną praktišką patarimą, kuris padėtų lengviau pasiekti norimą rezultatą, suformuojant atitinkamą įvaizdį.

 

Moteriski drabuziai

Moteriski drabuziai

Pradėkite nuo pagrindinių stiliaus detalių

 

Žiemos metu svarbiausia yra suformuoti įvaizdį, kuris būtų ne tik stilingas, tačiau taip pat ir suteikiantis pakankamai šilumos. Todėl svarbu, kad pradėtumėte nuo tinkamų pagrindinių stiliaus detalų arba kitaip tariant – bazinių drabužių. Taigi, turėtumėte įsigyti pakankamai šiltų vidinių drabužių, įskaitant ir viršutinius bei apatinius drabužius, kad jums visuomet būtų pakankamai šilta. Jie jums turi tikti ir būti patogūs, kad ant jų galėtumėte dėvėti bet kuriuos kitus drabužius.

 

Sluoksniuokite drabužius

 

Jei norite, kad jūsų apranga būtų ne tik šilta, bet ir stilinga, turėtumėte nepamiršti ir apie drabužių sluoksniavimą. Sluoksnius rinkitės apgalvotai ir leiskite sau eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis bei audiniais. Pavyzdžiui, galite vilkėti megztinį ant prigludusio šilto vidinio drabužio, o ant viršaus užsimesti džinsinį švarką. Taip pat, priklausomai nuo progos, kuriai rengiatės, galite išbandyti odines striukes, megztinius, trumpus švarkelius ar švarkus.

 

Ilgi paltai

 

Ilgi paltai yra vienas iš klasikinių drabužių, kuriuos būtina turėti savo drabužių spintoje. Galite būti tikros, kad jie niekada neišeina iš mados ir bėgant laiko net ir raštais, spalva bei stiliumi išlieka stilingi. Be to, ilgi paltai yra pakankamai rafinuoti, kad juos būtų galima dėvėti tiek prie laisvalaikio, tiek ir prie oficialios aprangos. Taip pat ilgą paltą galite derinti su vienodų arba kontrastingų atspalvių kelnėmis, džinsais ar megztiniu.

 

Ilgi sijonai

 

Ilgi sijonai gali tapti labai puikia žieminio garderobo dalimi. Jei orai yra tinkami, galite ilgą sijoną dėvėti ant šiltesnių apatinių drabužių, kartu derinant jį su jaukiai priglundančiu megztiniu. Tokiu atveju galite megztinį sukišti į sijoną ir apjuosti juosmenį diržu. Be to, prie ilgo sijono taip pat galite derinti elegantišką švarkelį, kad atrodytumėte dar prašmatniau.

 

Didelio dydžio megztiniai ir džemperiai

 

Nors prigludę drabužiai gali išryškinti geriausius mūsų figūros bruožus, kai kalbama apie žieminius drabužius, negalima pamiršti ir apie patogumą, kurį gali suteikti dideli džemperiai bei megztiniai. Ir nors tai tinka ne kiekvienai progai, gali tapti labai patogiu bei stilingu laisvalaikio drabužiu.

 

Pasitelkite šaliką

 

Šaliko naudojimas gali būti vienas iš pačių paprasčiausių ir lengviausių būtų net ir pačiai nuobodžiausiai žieminei aprangai suteikti daugiau stiliaus. Šalikas ne tik suteiks daugiau stiliaus jūsų išvaizdai, tačiau taip pat užtikrins ir didesnę šilumą. Jis puikiai tiks tiek su žiemine striuke, ar paltu, tiek ir su megztiniu, golfu ir kt.

 

Nepamirškite aksesuarų

 

Aksesuarai yra reikalingi visais metų laikais, todėl jų nereikėtų pamiršti ir žiemą. Jei norite, kad jūsų apranga išsiskirtų, turėtumėte ją papuošti aksesuarais. Tačiau žieminiam įvaizdžiui taikomos taisyklės šiek tiek skiriasi nuo tų, kurios yra įprastos vasarą. Taigi, kuo masyvesnė apranga, tuo mažiau aksesuarų turėtumėte dėvėti, tačiau turite būti tikros, kad jie taip pat yra pakankamai dideli ir ryškūs, jog atkreiptų dėmesį. Pavyzdžiui, jei nusprendžiate dėvėti per didelį megztinį, paltą ar švarką, galite priderinti didelius auskarus, sukuriant puošnų įvaizdį.

 

Daugiau: https://sidonas.lt/