Gruodžio 11-ąją stilingo, magija bei burtais dvelkiančio vakaro metu oficialiai pristatyti virtualūs stiliaus namai. Šio unikalaus, socialinio projekto sumanytojos ir įkūrėjos – Vaida Buivydienė ir Giedrė Čepienė.

   

14

 

„Tai – socialinis mados tinklas, vienijantis pradedančius ir jau žinomus lietuvių mados kūrėjus. Čia galima rasti daug vertingos informacijos apie stilių bei madą. Mūsų komanda klientų atžvilgiu labai draugiška, todėl mes ir teikiame  nemokamas konsultacijas apie stilių, madą, įvaizdžio formavimą, vizažą bei  kosmetologijos paslaugas”, – sakė Vaida Buivydienė.

 

19

 

„Džiaugiuosi, kad radome tiek daug nuoširdžių, profesionalų, galinčių teikti nemokamas paslaugas norintiems atrasti savo stilių ir susikurti įvaizdį. Tikimės, kad su šiuo atidarymu stiliaus konsultacijos jau nebebus prabangos dalykas, patarsime visiems norintiems atrasti save”, – kalbėjo Giedrė Čepienė.

 

5

 

Vakaro vinimi tapo iliuzionisto Manto Wizard pasirodymas. Jis visus susirinkusiu pralinksmino Ingai Stumbrienei „išburdamas“ prabangius dizainerės Rasos Juškevičienės auskarus.

 

6

 

Šioje stiliaus bei mados platformoje lankytojai gali nemokamai iš savų nuotraukų ir čia siūlomų prekių dėlioti įvairius aprangos derinius, jais dalintis socialiniuose tinkluose, o reikalui esant, ir pasitarti su konsultantais, ar tikrai pasirinktas derinys tinkamas, stilingas ir madingas.

 

12

 

Ši interneto platforma skirta ne tik konsultacijoms ir straipsniams, čia taip pat galima įsigyti lietuvių kūrėjų

rūbų bei aksesuarų.

 

8