Prieš 20 metų šalies muzikos padangę drebinusios ir tūkstantines gerbėjų minias subūrusios „Mokinukės“ – sugrįžtą. Jau kovo 9 dieną merginų grupė Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs įspūdingą nostalgijos kupiną vakarą, kurio metu pasirodys originaliu sąstatu. Pasak grupės narių,  tai bus tarsi klasės susitikimas, kuriame laukiamas kiekvienas.

 
MOKINUKES_1280x720

L. Griciaus nuotrauka.

Didžiulio populiarumo sulaukusi merginų grupė buvo tapusia tokia populiaria, kad galėjo didžiuotis rekordiniais įrašų pardavimais, o koncertinė veikla buvo tapusi kasdienybe. Kiekvienas mokėjo tokių hitų kaip „Melagis“ ar „Užrakinta surakinta“ tekstus, todėl ir šiandien grupę „Mokinukės“ daugelis prisimena su didžiule nostalgija

 

„Mokinukės“ – Simona Nainė, Ieva Vaitiekūnienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Kristina Šerkšnienė, Rūta Žilionytė bei, žinoma, jų vadovė Laima Lapkauskaitė – nusprendė sugrįžti į sceną ir jau kovo 9 dieną surengti įspūdingą koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

 

„Emocijos prisiminus grupės veiklą visuomet šiltos, malonios, keliančios šypseną .Mes realiai gyvenome kartu, tai buvo tikrai ir pykčių, kurie dabar kelia juoką, ir juokingų nutikimų. O koncertai buvo įspūdingi. Neretai susirinkdavo tiek žmonių, jog nebetilpdavo į salę ir reikėdavo daryti du koncertus. Dar ir dabar akyse stovi tos žmonių minios, su plakatais, ir dainuojančiais visas dainas mintinai kartu su mumis“, – prisimena merginos.

 

Didžiausioje šalies arenoje įvyksiančiame koncerte „Mokinukės. Klasės susitikimas“ merginos atliks visus ryškiausius kūrinius. Pasak grupės vadovės, pagrindinis koncerto tikslas – sukurti ilgai lauktą susitikimą, iš kurio kiekvienas išsineštų geriausius prisiminimus.

 

„Manau, kad geriausias žodis apibūdinti visa tai, ką šiuo metu ruošiame – „nostalgija“. Tikiuosi, šis jausmas sugrąžins ir gerbėjus, kurių „Mokinukės“ turėjo labai daug“, – atvirauja L. Lapkauskaitė.

 

Bilietų prekyba į kovo 9 dieną įvyksiantį „Mokinukių“ koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje startuoja jau šiandien 14 valanadą. Pirmi 400 bilietų pigiau. Bilietus platina Bilietai.lt.

 

Kartu su džiugia žinia merginos šiandien pristato ir naujai įrašytą kūrinį „Užrakinta surakinta“ bei vaizdo klipą, kuriame įamžinta merginų sugrįžimo fotosesijos akimirkos.