Lietuvos ryto“ televizija konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalininkes išbandė netikėčiausiose laidų filmavimo situacijose, kur buvo patikrinti merginų vaidybiniai sugebėjimai. Gražuolės rengė specialius reportažus kariniame poligone, išbandė akistatą su Kristupu Krivicku, atliko operatyvius žurnalistinius tyrimus su Rūta Janutiene, buvo įkalintos lifte su Aušra Kilkuviene, brido pelkėmis su Vytaru Radzevičiumi ir patyrė dar daug intriguojančių išbandymų. Kaip pretendentėms sekėsi filmuotis netikėčiausiose situacijose su žinomais eterio veidais žiūrovai savo akimis gali pamatyti specialiame „Lietuvos ryto“ televizijos laidų cikle „Susipažink su „Mis Lietuva 2014“.

LR_TV_Mis LT pretendente_Domante Kelbauskaite

Man teko dirbti su Aušra Kilkuviene ir Linu Adomaičiu. Labai nustebau pamačiusi, kokie jie paprasti ir kaip maloniai bendrauja. Buvo tiek gerų emocijų, o nuo juoko ėmė net skaudėti pilvą. Žaviuosi A. Kilkuviene, kuri tiesiog užkrečia savo optimizmu, ir „Lietuvos ryto“ televizijos kolektyvu, pradedant makiažo meistrais, baigiant režisieriais, kurie paliko gilų įspūdį,“ – emocijomis po filmavimo dalinasi „Mis Lietuva 2014“ dalyvė Gabrielė Gutauskaitė.

G. Gutauskaitei kartu su laidos „Kitoks pokalbis“ vedėja A. Kilkuviene teko net keletą valandų praleisti ankštame lifte, o tuo metu kitai grožio konkurso finalininkei, Karolinai Ignatavičiūtei, – atlaikyti akistatą su kriminalinės kronikos „Nusikaltimas ir bausmė“ prodiuseriu bei vedėju Kristupu Krivicku.

Kai sužinojau, kad reikės filmuotis su Kristupu Krivicku, buvo baugu. Nors jis ir kategoriškas, tačiau filmavimo metu atsipalaidavome ir jokių suvaržymų neliko. Viskas vyko kaip baisiame tardymo izoliatoriuje, bet tai man nesutrukdė puikiai atlikti savo vaidmens,“ – savo aktoriniais sugebėjimais neabejoja K. Ignatavičiūtė, filmavimo metu prieš griežtąjį tardytoją K. Krivicką virtusi seksualia gundytoja.

Konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalas, kurį tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ TV, vyks rugsėjo 21 dieną Kėdainių arenoje, kur ir paaiškės, kuriai merginai atiteks karūna, o kuri taps žiūrovų favorite – „Mis publika“. Bilietus galima įsigyti „Ticket Market“ kasose arba internetu (https://www.ticketmarket.lt/lt/renginys/mis-lietuva-2014-kedainiu-arena-koncertas-bilietai).

Pažintinės laidos su finalininkėmis – „Susipažink su „Mis Lietuva 2014“ – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, iškart po laidos „Reporteris“ 22:45 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.