„Tfu, kas ta Lietuva. Išvažiuosim visi ir tapsim emigrantais“, – išrėžė BTV serialo „Milijonieriai“ personažas Jonelis. Jį vaidinantis aktorius Kęstutis Matelis žino, ką tai iš tikrųjų reiškia.

 

Humoristas K.Matelis pats neseniai ragavo emigranto duonos: rokiškėnas aktorius su šeima metus praleido Vokietijoje. „Nebuvome ekonominiai emigrantai – išvykome ne tam, kad užsidirbtume pragyvenimui. Išbandyti gyvenimą svetur buvo sena mūsų su žmona svajonė, kuri pagaliau išsipildė“, – džiaugėsi K.Matelis.

 

Humoristo žmona Irena su vaikais svečioje šalyje neblogai įsitvirtino – moteris laisvai kalba vokiškai ir dirbo socialine darbuotoja, vaikai lankė vokiečių mokyklą ir taip pat nesunkiai išmoko svetimos kalbos. Seriale besifilmuojantis Kęstas dalį laiko leisdavo tai Lietuvoje, tai Vokietijoje.

 

Tačiau netrukus šeima suprato, kad visam laikui tikrai nesirengia likti užsienyje. „Turėjome laiko palyginti, koks gyvenimas ten, ir koks čia. Vis dėlto, yra gimtinės trauka – čia ir giminės, ir draugai, čia esi žinomas, jautiesi mylimas, be to, žmona gavo gerą darbo pasiūlymą Lietuvoje. Visa tai ir paskatino grįžti“, – sakė serialo „Milijonieriai“ aktorius.  Šiuo metu šeima puoselėja savo naujus namus, mat įsigijo sodybą Rokiškio rajone.

Humoro serialas „Milijonieriai“ – pirmadienį 19.25 per BTV