Aktorė, humoristė Violeta Mičiulienė pastaruoju metu neatsigina nuo pinigų kaulytojų. Žmonėms, pakliuvusiems į bėdą, atrodo, kad geraširdė moteris gali padėti išspręsti visas jų problemas.

 

BTV seriale „Milijonieriai“ V.Mičiulienės kuriamas Babos vaidmuo taip jai prilipo, kad žmonės tiesiog įsitikinę, jog aktorė iš tiesų yra pasakiškai turtinga. Humoristei tenka atrašinėti į prašančiųjų materialiai paremti laiškus ir aiškinti, kad 57 milijonus litų loterijoje laimėjo ne ji pati, o tik jos kuriamas personažas.

 

„Tas vaidmuo mane labai įpareigoja – nebegaliu praeiti pro išmaldos prašančius: duodu nors litą.  Be to, apie nuolaidas telieka tik pasvajoti – jei už ką nors reikia sumokėti, visi tuojau prikiša: juk tu milijonierė, kas tau tie pinigai“, – pasakojo V.Mičiulienė.

 

Prašymai paaukoti keliolika tūkstančių litų ar išpildyti kieno nors svajonę nukeliauti į Turkiją aktorės jau nestebina. Tačiau pastaruoju metu atsirado besikreipiančių ne tik dėl materialinės pagalbos.

 

„Tikriausiai žmonės ėmė mane vaizduotis kaip labai savimi pasitikinčią, stabilią, griežtą, bet teisingą moterį, kuri nesunkiai sustato viską į vietas – tokią, kokia yra mano vaidinama Baba. Į mane kreipiasi su prašymais išspręsti užsitęsusius konfliktus, neteisybes. Norėčiau, kad ir mano problemas kas nors padėtų spręsti. Kita vertus, jaučiu, kad padėdama kitiems, tikrai tampu turtinga, bet ne pinigais – o savimi“, – atviravo humoristė.
Humoro serialas „Milijonieriai“ – pirmadienį 19.25 per BTV