Norite sustiprinti pasitikėjimą savimi? Nešiokite auksinį žiedą! Ruošiatės diskusijai ir norite įrodyti savo nuomonę? Dėvėkite ką nors iš geležies! Metaliniai papuošalai, talismanai ir net specifinio metalo gabaliukai stiprina mūsų energiją ir padeda gyvenime. Pažiūrėkite, kokio metalo jums gali prireikti.

 

papuosalai

Kodėl metalai stebuklingi?

 

Vakarų magiškose tradicijose metalas nėra kitų gamtos elementų priešakyje. Rytų tradicijose metalas iš tikrųjų yra vienas iš penkių elementų (žemė, ugnis, vanduo, oras ir  metalas). Tai reiškia jėgą, išmintį, patirtį, teisingumą ir teisumą. Kinai įsitikinę, kad metalo elementas reiškia kristalus, akmenis ir metalus. Jis siejamas su In pradu arba dieviškuoju moteriškumu. Tačiau magijoje metalas laikomas galingu, nes jis yra kaltas žemėje kartu su kitais elementais. Metalas yra alchemijos pagrindas.

 

Auksas yra metalų karalius

 

Jį valdo saulė, todėl auksas pritraukia turtus ir gerovę visose gyvenimo srityse. Auksas, taip pat ir baltasis, suteikia energijos, gerina sveikatą ir atbaido energetinius vampyrus. Tai taip pat galios ir pasitikėjimo savimi simbolis, todėl skatina paaukštinimą ir išsivadavimą iš kitų žmonių įtakos. Auksiniais papuošalais verta puoštis, einant laikyti testų ar egzamino.

 

Sidabras ir platina tinka besidomintiems dvasiniu tobulėjimu

 

Šiuos du metalus valdo Mėnulis. Štai kodėl sidabras ir platina suaktyvina mūsų intuiciją ir padeda pamatyti tai, kas nematoma kitiems. Sidabras vadinamas moterišku metalu, nes jis moko nugalėti savo baimes ir išankstinius nusistatymus.Tai pritraukia prie mūsų draugiškus žmones ir padeda suvaldyti nervingas situacijas. Dėvėkite sidabrą, kai norite pastoti ar rūpintis kitais žmonėmis. Platina padeda lavinti būrimo ir aiškiaregystės įgūdžius.

 

Varis tinka ieškantiems pripažinimo ir antrosios pusės

 

Jį valdo meilės planeta Venera. Todėl variniai amuletai ir talismanai pritraukia meilę ir sukelia simpatiją. Varis teigiamai veikia aurą, taip pat rekomenduojamas menininkams, nes asocijuojasi su kūrybiškumu ir gebėjimu pataikyti į kažkieno skonį. Dėvėkite varį, kai kuriate, rašote, parduote ką nors žmonėms. Panašiomis savybėmis pasižymi ir bronziniai elementai, nes bronza yra vario lydinys su alavu ir kitais metalais.

 

Geležis yra šiuolaikinių karių metalas

 

Jį valdo drąsos planeta Marsas. Todėl geležiniai amuletai ir talismanai skatina laimėti ginčus ir tvirtai žengti savo pasirinktu keliu, taip pat padeda apsiginti nuo priešų. Tačiau geležis nerekomenduojama žmonėms, kurie yra labai nervingi arba kenčia nuo hipertenzijos. Dėvėkite juos, kai turite konkretų užsiėmimą.

 

Alavas yra svajotojų metalas

 

Jį valdo Jupiteris – išminties ir optimizmo planeta. Alavas pritraukia palankias galimybes, padeda rasti tinkamą būdą, kaip įgyvendinti savo svajones. Dėvėkite alavinį amuletą, kai keliaujate ar vykstate kur nors toli, kad tolimoje vietoje būtų saugu ir malonu.

 

Saugokitės švino! 

 

Metalas, kurio geriau nenaudoti, yra švinas, nes jį valdo Saturnas, simbolizuojantis ribotumą ir bėdas.

 
Unsplash nuotrauka