LNK muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dalyvis Marius Kijauskas nemažai daliai televizijos žiūrovų jau pažįstamas. Vaikinas sėkmingai dalyvavo „Lietuvos balse“, o dabar pasinėrė į naują muzikinį projektą. „Kuo toliau, tuo dažniau gatvėje išgirstu ar tiesiog iš žvilgsnio pamatau, kad mane atpažįsta. Tai – nerealiai faina“, – pasakojo jaunas vyras.

 

M_Kijauskas (Small)

 

„Pagrindinis mano tikslas – nukeliauti iki finalo, kai vyks žiūrovų balsavimas. Noriu suvokti, ką reiškia ir koks jausmas, kai tave vertina kiekvienas sėdintis prie televizoriaus ekrano. Iš kitos pusės – didelis laimėjimas man jau užlipti ant scenos – kas kartą turiu įveikti savo kuklumą. Didžiuojuosi tuo, ką jau pasiekiau, bet puikiai žinome, kad aplodismentai – didžiausias narkotikas. Jo norisi dar ir dar“, – neslėpė dainininkas.

 

Marius Kijauskas (Small)

 

Žinomumo skonį jam jau tenka patirti. „Be galo keista gauti žinutes iš nepažįstamų žmonių. Dar keisčiau, kai jie parašo ir kitą dieną, po to – vėl… Kol kas tikrai atrašinėju kiekvienam ir mėgaujuosi dėmesiu, bet tikrai, nors ir linksma, bet šiek tiek keista. Tik kol kas dar nemoku normaliai reaguoti į tuos, kurie sustabdo gatvėje. Nusišypsau ir pabėgu. Tiesiog nežinau, kaip elgtis. Pradedu suprasti, kad dalyvavimas populiariausiame projekte duoda savų vaisių. Ir galiu atvirai pasakyti, kad laikas, kai dalyviai galėjo sakyti, kad atėjo „išbandyti save“ ar „padalyvauti“ – praėjo. Dabar kiekvienas norime keliauti toliau ir dėl to darome viską“, – teigė M.Kijauskas.

 

Muzikinis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ sekmadienį 19.30 val. per LNK televiziją.