„Vienas geras dalykas iš duotų tylėjimo įžadų – man jie stebuklingai padeda susikaupti ir psichologiškai puikiai pasiruošti pasirodymams“, – pasakoja grandiozinio TV3 muzikinio šou „X Faktorius“ dalyvė Ugnė Valinčiūtė. Kodėl balsingoji vietoje nenustygstanti dainininkė jau kelias savaites yra priversta tylėti?

 

„Po „Raudonų vakarų“ aš pertempiau balsą ir jau keletą savaičių man uždrausta kalbėti. Visas dienas leidžiu inhaliacijų procedūrose ir tyloje. Burną atveriu tik repetuodama pasirodymus „X Faktoriaus“ laidoms“, – pasakoja Ugnė, prisimindama ažiotažo sulaukusį debiutinį pasirodymą per pirmąją šou tiesioginę transliaciją.

 

Išgirdę apie Ugnės pertemptas balso stygas „X Faktoriaus“ finalininkai net sukirto lažybų – vieni sakė, kad tik jau ne Ugnės charakteriui tiek dienų neištarti nė žodžio, o kiti kirto už Ugnės kantrybę. Tačiau pati lažybų kaltininkė nustebino net pati save.

 

„Ugnė apdovanota nežemišku balsu. Tačiau šios bėdos su balso stygomis mane kaskart baugina, ar jai pavyks atlikti dainą taip, kaip iš tiesų ji gali. O gali ji, visi tą matė, – puikiai!“ – liaupsių ir palaikymo negaili jos mentorius „X Faktoriaus“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

 

Nepaisydama nuolatinių procedūrų, Ugnė demonstruoja olimpinę ramybę ir šią savaitę iš tiesų viduje nerimsta kurdama naują, dar nematyto formato pasirodymą. Koks bus tas pasirodymas, paaiškės jau šį sekmadienį, sausio 6 dieną, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!

 

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ paliks vis po vieną dalyvį. Nuo šiol tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, Saulius Prūsaitis – muzikines grupes, Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

 

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!