LNK muzikinio antrininkų superšou dalyvė Marija Beržė televizijos žiūrovams puikiai pažįstama jau iš poros muzikinių šou, tarp jų – šiemetinio „Lietuvos balso“ sezono. Moteris teigia, kad sukaupta patirtis jai padeda ne tik scenoje, bet ir privertė atskleisti visai kitą savo asmenybės pusę.

 

Beržė (Small)

 

„Laimėsiu pirmąją vietą. O ko kitaip čia eiti? Visada bijodavau sakyti, ką galvoju, ko noriu – buvau drovi. Stop, užkniso tokia būti. Nieko juk iš to gero, niekam neįdomu žiūrėti į tuos, kurie nutyli, pasako ne viską, kalba tik teisingas nuvalkiotas frazes. Aš noriu, kad į mane žiūrėtų, man reikia dėmesio, dėl jo ir lipu į sceną. Tiesiog supratau, kad privalau pasikeisti“, – pasakojo jauna mama.

 

Beržė2 (Small)

 

Marija atskleidžia, kad jos muzikinis kelias prasidėjo pagimdžius vaiką. „Tada supratau, kad nieko nėra neįmanomo. Juk mano visa šeima artistai, muzikantai, režisieriai – kelias natūraliai pasisuko į meną. Tiesa, vaikas nemėgsta, kai aš dainuoju. Juk, kai mama dainuoja, jos nebūna šalia. Negaliu pykti, iš tiesų paskutiniuosius dvejus metus, kai dar gyvenome Klaipėdoje, kiekvienas pasirodymas mane nuo vaiko atskirdavo beveik paroms, o kur dar repeticijos, pasiruošimas… Dabar jau gyvename Vilniuje, todėl tikiuos, kad ir vaikas pradės kitaip žiūrėti į dainuojančią mamą“, – juokėsi atlikėja.

 

Beržė3 (Small)

 

„Be galo noriu laimėti ir todėl, kad man tai atvertų galimybes kaip atlikėjai. 10 000 eurų prizas padėtų susiburti gerą komandą, įrašyti dainą… Tai priartintų mano svajonės išsipildymą. Dabar neturiu darbo ir neturiu jo iš principo – noriu ir privalau gyventi iš muzikos, todėl planuoju įdėti tiek darbo, kad galėčiau drąsiai iškėlusi galvą nukeliauti iki pat nugalėtojų pakylos“, – apie tikslus antrininkų superšou kalbėjo Marija Beržė, pirmuoju savo pasirodymu sužavėjusi komisiją.

 

Beržė4 (Small)

 

Muzikinis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ jau sekmadienį 19.30 val. per LNK.