Jau šį trečiadienio vakarą 20:30 val. LNK eteryje startuosiančio pramoginio žaidimo „Nugalėk“ pirmuoju svečiu taps operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis.

 

Merunas2

Azartiškame ir intriguojančiame televizijos žaidime žiūrovai savo žiniomis susirungs su žinoma Lietuvos žvaigžde ir galės laimėti pinigų. Savo ruožtu žinomas žmogus turės unikalią galimybę pasitikrinti savo žinias ir stoti į smagią intelektinę kovą su visa Lietuva.

 

Į tiesioginį eterį Merūnas skubės iš Kauno, kuriame kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru intensyviai repetuoja prieš itin svarbų koncertą, kuris jau kitą savaitę vyks Berlyno filharmonijoje.

 

„Bus puiki proga šiek tiek prasiblaškyti ir gerai praleisti laiką. Judinti smegenis ir man, ir tautai tikrai į naudą. Tikiuosi, kad bus žiauriai linksma, o jei ne, tikrai neapsimetinėsiu“, – su šypsena pasakoja Merūnas.

 

Tačiau Merūnas prisipažįsta, kad tiesioginiame eteryje jis nebandys įrodyti, jog žino daugiau nei visa Lietuva: „Tegu patys žmonės susidaro nuomonę apie mane. Bet aš pasiruošęs sulaužyti mitus apie tenorus“.

 

Vienas garsiausių šių dienų Lietuvos tenorų šiek tiek nerimauja, kad jo pasirodymas žaidime „Nugalėk“ pats pirmasis. „Nekenčiu būti pirmas, tai reiškia, kad aš užduodu toną, o tai pakankamai didelė atsakomybė. Ryžausi, nes atėjo laikas sulaužyti mitus apie tenorus. Muzikos pasaulyje tenorai yra laikomi mažiau patikimais, išsiblaškiusiais, negalinčiais susikaupti ir… analfabetais. Aš parodysiu, kad yra ne taip“, –   juokiasi Merūnas.

 

Tiesa, jis iš karto prisipažįsta, jog pačiam kartais puikiai žinomi faktai tiesiog užstringa ir niekaip negali jų prisiminti. „Dingsta viskas iš galvos, nuo ausies iki ausies siūlas nutrūksta. Bus puiki proga žiūrovams pademonstruoti savo žinias. “ – nenusimena Merūnas.

 

Žaidimo „Nugalėk Merūną“ tiesioginio eterio metu visi žiūrovai, prisijungę prie specialios platformos lnk.lt puslapyje, galės atsakyti į studijoje užduodamus klausimus ir laimėti Merūno pinigų. „Nebijau, kad daug pralošiu, nors esu azartiškas“. Pasaulis pilnas labai protingų žmonių, kitiems tokie žaidimai – gyvenimo būdas. Gal ir „Nugalėk“ taps šeimų tradicija“, – linki Merūnas.

 

Labiausiai Merūną intriguoja galimybė tiesiogiai bendrauti su žiūrovais, kurie su išmaniosiomis technologijomis galės lygiomis teisėmis su juo dalyvauti žaidime. „Man labai patinka naujausios technologijos, daug skaitau, domiuosi. Man visko reikia. Tiesa, toks hobis brangiai kainuoja. Esu labai spontaniškas žmogus, pamatau, susižaviu ir jau turiu. Ir su dovanomis vaikams taip pat. Pasiduodu emocijai ir dėl to kartais tokį supjaunu grybą, kad kosmosas. Tada namie sulaukiu kritikos“, –   pasakoja Merūnas.

 

Žaidimo metu dauguma klausimų bus loginiai, nereikalaujantys enciklopedinių žinių. Studijoje su specialiu klausimu pasirodys ir olimpietis sunkiaatletis Aurimas Didžbalis, vaikų teatro trupė, savo klausimą turi paruošęs ir nenuspėjamasis laidos vedėjas Marius Čižauskas, kuris žaidimui diriguos kartu su Lavija- Šurnaite Kairiene.

 

„Nugalėk Merūną“-   jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per LNK.