Indrės ir Jogailos Morkūnų šeimoje šventė – jų dukrelė Marija Barbora atšventė pirmąjį savo gimtadienį. „Mes tiesiog sklidini laimės ir džiaugsmo, todėl mielai pasidalinome šios šventės akimirkomis. Mūsų mažylė labai draugiška mergaitė, mėgstanti būti tarp žmonių, visai taip, kaip ir mes su Jogaila. Tad nors gimtadienį suplanavome beveik paskutinę minutę, susirinko tikrai daug svečių, norinčių pasveikinti jaunąją jubiliatę, bet juk per daug vaikų nebūna?“ – juokiasi TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indrė. Todėl autentiškos šventės akimirkos pasirodys ir „Mamyčių klube“. Juk norisi ir kitus paskatinti negailėti vaikams švenčių!

 

1

 

„Jaučiausi kaip per savo gimtadienį! Juk ši sukaktis svarbi ne tik Marijai Barborai, bet ir mums, tėvams. Atrodo, akimirka, bet praėjo jau metai“, – šypsosi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

 

CT4A4470 (Small) CT4A4472 (Small)

 

Šį sekmadienį „Mamyčių klubo“ laidoje laukia daug naudingų patarimų – artėjančių Velykų proga mokysimės pasigaminti asmenines dovanas artimiesiems, sužinosime, ką daryti, jeigu mažylis nori karstytis baldais, o su tėvystės mokyklos „Opa Pupa“ specialiste aptarsime pagrindines naujagimių pereinamąsias būkles.

 

CT4A4589 (Small) CT4A5267 (Small)

 

„Mamyčių klubas“ – sekmadienį, 8.30 val. per TV3!

 

IMG_1223 (Small)

 

Nuotraukų autorė Raimonda Vyšnia