Pramogų pasaulis kartais kinta greičiau, nei gali susivokti, o daugelis žymių žmonių, vieną dieną besidžiaugiantys populiarumu, kitą jau gali būti užmiršti. Tai supranta ir aktorius Marius Jampolskis, prie Liutauro Čepracko vakarienės stalo LNK laidoje „Lietuvos superšefas“ prabilęs apie tai, kad susimąsto ir apie planą „B“.

 

Jampolskis

„Mūsų karjeroje niekada negali žinoti, kada tas planas „A“ baigsis, kada tu tapsi niekam neįdomus, todėl aš taip ir galvoju apie savo planą „B“. Jei ne aktorystė, tai viena iš opcijų būtų buvusi kulinarija“. Maistas juk visada bus reikalingas žmonėms, svarbiausia – įdėti daug darbo ir turėti talentą – o aš manau, kad aš tam talento šiek tiek turiu“, – kalbėjo M. Jampolskis.

 

Pasirodo, aktorius net buvo pradėjęs tobulintis profesionalioje restorano virtuvėje. „Ir bulves skutau, ir žoleles rinkau, ir net gaminau pats, su profesionalų priežiūra“, – šyptelėjo M. Jampolskis, kuris dabar namuose gamina kasdien. „Į viską žiūriu labai skrupulingai – jei žinau, kad mėsa turi kepti penkias minutes, tai ji ir keps penkias minutes, o ne penkias minutes ir penkiolika sekundžių“, – pasakojo aktorius.

 

„Be to, aš negaliu, kaip moterys, daryti kelių darbų vienu metu – jei jau verdu, tai verdu, ir niekur nuo puodo neatsitraukiu. Todėl mano maisto gaminimas užima turbūt daugiau, nei kitiems – man nereikia padaryti greitai, man reikia padaryti gerai“, – kalbėjo M. Jampolskis, maisto gamybą vadinantis geriausia meditacija.

 

Ar būna, kad aktoriaus šeimai ar svečiams tenka paragauti ir ne visai pavykusių kulinarinių eksperimentų? „Jei nesu tikras, kad man pavyks, tada valgo žmona, nes niekada nekviečiu svečių, jei nesu matau, kad gali nepavykti“, – juokdamasis atsakė M. Jampolskis.

 

Be to, nors jis ir pripažino po vaikystėje patirtos traumos iki šiol negalintis valgyti saldumynų, paragavęs laidos „Lietuvos superšefas“ dalyvių patiektų desertų M. Jampolskis pripažino, kad kūnu jam perbėgo šiurpuliukai. Kas vaikystėje atgrasė aktorių nuo saldumynų, ir kaip dalyviams pavyko desertų nevalgantį vyrą persigalvoti, žiūrovai sužinos jau šį šeštadienį 17 val. per LNK.